Arama sonuçlarınız

1. M

Faction Wars Map Satışı Başlamışdır

Arkadaşlar günümüzde türkiyede 100-200'e aşkın faction wars server var çoğunun mapıda emeksiz,çalıntı veya hiç uğraşılmamış bende bunu ortadan kaldırmak için Faction Wars Map satışına başladım.Alta bana en çok sorulcak soruların cevabı var: NE KADARA SATIYORSUN? tanesi 12tl Elinde Kaç map var? 2...
  2. M

Minecraft bölüm 2

2.BÖLÜM/Gelişme Forindor sayfayı çevirir 'Evime girdim evim çok karanlıktı yapcak bir şeyim yoktu.Oturarak biraz dinlendim.Biraz sonra gece olduğunu hissetttim.Sonra içime bir korku düştü.Zombie sesleri beni çok irkitiyordu.Sonra 2 zombienin içeri girdiğini gördüm.Çok...
  3. M

Minecraft Premium alcam ama...

arkadaşlar ben minecraf premium alcam ama her şeyi dolduruyorum card number filan dolduruyorum her şey tam ama şu sorun çıkıyo city/town yerini doldurun diyor ben doldurum ama hata veriyor ne yapmam gerek anlatabilir msiniz?
  4. M

/build Takımı/

merhaba arkadaşlar yakın zamanda bir build teami kurcam bu build team serverlar için map filan yapıcak.Ama katılan kişilerin iyi çalışıyo olması gerek ve tembel olmıyıcaklar BAŞVURU: 1.ad: 2.soyad: 3.hangi konuda iyisin: 4.yapıtlarının resimleri(en az 2 tane olcak:( 5.skype: 6.ne kadar...
  5. M

Gereğini Yapın Ya

arkadaşlar şu salak BahaTR sırf gıcıklıktan katılmılyorum diye mesajlarımı işaretliyo bide gelmiş Allah'ın sallağı küfür ediyo: ŞU 2 MALI BANLAYIN GİTSİN YA
  6. M

Cooking With Herobrine-1 Steve Head Soup

umarım beğenirsiniz :) 2.si gelebilir tarifini herobrine veriyor kaçırmayıngüncel
  7. M

Cooking With Herobrine 1-steve Head Soup

umarım beğenirsiniz :) 2.si gelebilirtarifini herobrine veriyor kaçırmayın
  8. M

Minecraftta Olmasını Istemediğiniz Şeyler Nelerdir?

arkadaşlar bu bölümde minecrafta olmasını istemediğimiz şeyleri söyliyicez ben başlıyıım 1.gravelın düşmesi 2.emeraldın az bulunması sizin nelerdir?
  9. M

2 Önerim Yetkililer Bakabilir Mi?

merhaba buraya bakan yetkili kişi benim 2 önerim var şunlar: 1.çoğu kişinin profilinde minecraft karakterinin .png resmi var örneğin Gangster02 gibi benim önerimde bu .png koyanların resimleri aynı minecrafttaki gibi karakter olarak gözükebilir arkalı önlü :) 2.ise aynı facebookdaki resmi...
  10. M

Brayjademence's Revenge

zindev muhahaha :D
  11. M

Theprofessional(sana Gelsin Bu)

arkadaşlar TheProfessionalın yaptığı konuya karşılık olarak yaptım bunu: bunu ödiyiceksin demiştim :)
  12. M

Gölgeler Krali/adv/v1

selam arkdaşlar ben bugün başladım ve bugün bitirdiğim bir mapı size sunucam fotoraflar: spawn yeri: zırhlara örnek: kapıştığımız yer: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ beğendiyseniz beğen tuşana basabilirsiniz eğer böyle haritaların gelmesini takip etmek istiyorsanız beni izleyebilirsiniz
  13. M

Lanetli Zümrüt /adv/sur/

selam millet ben ömer,bugün size yaptığım mceditli mapı göstereceğim buyrun altta resimler var: başlangıç köyü: başlangıç zırhı: kapıştığımız alan: (creeper çıkmış :sırıtmak:) buyrun arkadaşlar buda linki: İNDİR Hikaye: sen eskiden bir köy koruyucusuydun.Bir gün bir köylü geldi ve şunu dedi...
  14. M

Channel Kurcam 2 Kişi Aranıyor

selam millet ben ömer yani brayjademence beni tanıyanlar vardır umarım.Neyse channel işini konuşalım şimdi arkadaşlar ben premium almamı kutlamak amacıyla channel açmaya karar verdim bu channel 3 kişi olcak ve katılcak kişilerin şu özellikleri olması gerek: 1.küfürsüz ve argo kelime etmiyicek...
  15. M

Mcsg

arkadaşlar ben premiumum ama sadece mcsgde bir sorun oluyor oyun başlıyor ben chestlerden eşya alıyorum sonra başka bir cheste doğru gittiğimde hata veriyor ya oyun kapanıyor ya serverdan atıyor yada crashed hatası veriyor
  16. M

Lanetli Zümrüt Adv. Sur. Complete %85

selam arkdaşlar ben bir map yaptım daha bitmedi ama yinede paylaşıyım dedim bitince linki koyarım spawn yeri:
  17. M

Mine-İmatör Denemem

merhaba arkadaşlar ben size kendi mine-imatör denememi göstericem: umarım beğenirsiniz
  18. M

Hangi Hosting?

arkadaşlar ben vds server almayı düşünüyorumda 2 hosting markası arasında kaldım: solmaz hosting(SOLMAZHOSTİNG)creeperhost.net(OrlandO) hangisinden alıyım bilemedim sizin düşüncelerinizi bekliyorum
  19. M

Sorun

arkadaşlar benim serverımda benden başka kimse giremiyor birde oplar bile gamemode 1 /setwarp filan yapamıyor :(
  20. M

Benim Forumda Gördüğüm Beni En Çok Sevindiren Şey Hala Şoktayım :d

arkadaşlar ben bugün eve geldim ve şunu gördüğüm sahne: hala şoktayım :Dböyle bir şey yaşıyan var mı?
  21. M

Bedava Site Veya Forum Açmak Için Bildiğiniz Bir Site Var Mı?

arkadaşlar bedava site veya forum açmak için bildiğiniz site varsa söyleyebilir misiniz? ihitiyacım varda :)
  22. M

Sunucu Yapı Çalışmalırım #1 Kale

selam millet ben bugün size açacağım RPG sunucudaki ilk yapıyı göstermek isterim: umarım beğenirsiniz :)
  23. M

Minecraft Bölüm 1

forindor uykuya dalar ve birden uyanır kendinde bir gariplik olduğunu hisseder ve ellerine bakar ve olduğu yerde kalır elleri küpten olmuştur bu da nedir diye içinden geçirir birden karşısında bir kitap olduğunu fark eder kitaba bakar kitabın adı şudur 'Nasıl hayatta kalırsın?' Forindor kitabı...
  24. M

Hawks Gaming Için Çizdiğim Minecraft Mount&blade Resmi

merhaba arkadaşlar 5- 10 dakkada çizdim o yüzden pek güzel olmayabilir pek de emek harcıyamadım ama buyrun resmim: bide kendi adamımı çizdiğim bir resim de var: buyrun
  25. M

Minecraft Resmim(minecraft Hayranlarına Gelsin :) )

selam arkadaşlar ben 5-10 dakka öne yaptığım pek de güzel olmassa da mineraft resmimi göstercem alın: