Lanetli Zümrüt /adv/sur/

map güzel mi?

• Kullanılan toplam oy
    5

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
selam millet ben ömer,bugün size yaptığım mceditli mapı göstereceğim buyrun altta resimler var:
başlangıç köyü:

başlangıç zırhı:

kapıştığımız alan:
(creeper çıkmış :sırıtmak:)
buyrun arkadaşlar buda linki:
İNDİR
Hikaye:
sen eskiden bir köy koruyucusuydun.Bir gün bir köylü geldi ve şunu dedi 'ben sana bir zümrüt veriyim sen bana 1 elma ver' sana bu teklif çok cazip geldi ve hemen kabul ettin.Zümrütünü aldıktan sonra uyudun.Sabah kalktığında köye bir şey olduğunu gördün ve birde bir ses 'Lanetli Zümrütü bana ver dedi' ve macera böylece başladı

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Map çok ama çok kısa olmuş.
2- Zombi kafası toplayarak müzik cdsi alınması lazım fakat jukebox un içinde zaten bir müzik cdsi var direk geçtim.
3- Yere pressure plate koyarak konuşma yapmışsın. Ordan bi girişte bir de çıkışta ona basıyoruz ve konuşma iki kez geçiyor.
4- Bunların haricinde MCedit kullanımı gayet güzeldi. Devamını yap bakem :sırıtmak:

sağol olur

kenan_388

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi merak ediyorum o altta chet te çıkan kalın yazıları nasıl yapıyon bazı maplarda da gördüm mesela 1 basınç plakasına bastığında alta geliyo nasıl oluyo bu bi anlatır mısın

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi merak ediyorum o altta chet te çıkan kalın yazıları nasıl yapıyon bazı maplarda da gördüm mesela 1 basınç plakasına bastığında alta geliyo nasıl oluyo bu bi anlatır mısın

mceditle ve komut bloğuyla olan bir şey mcedit bölümüne bakarsan görebilirsin[DOUBLEPOST=1370982507,1370960567][/DOUBLEPOST]güncel diyek bari