Arama sonuçlarınız

1. LaxMin

Anime Önerileri

Evet gençler , uzun uzun bir anime izleme sürecinden sonra izlemek için kaliteli anime bulamıyorum. Gizlide kalmış , diğer seriler kadar ön planda olamamış efsane serileri bu başlık altında yazarsanız sevinirim. Ha bendende birşeyler isterseniz şunları önereyim : Bubuki Buranki , Shigatsu wa...
  2. LaxMin

TeamSpeak3 Nasıl Kullanılır?

Evet bu videoda teamspeak3 nasıl kullanılır bundan bahsediyorum. Teamspeak3 ip adresimiz : sonoyuncu.com Teamspeak3 resmi sitesi : http://www.teamspeak.com/ Teamspeak3 indirme yeri : http://www.teamspeak.com/?page=downloads
  3. LaxMin

Ansızın Beliren Beyaz Gözler [Herobrine] - Herobrine'nin ilk saldırıları -2

Cehennem Meleğinin İlk Saldırıları Steve ok yağmurlarından yara almamak için Alex'i tutarak hemen yanındaki ağacın arkasına fırladı.Ama aklında ki sorular hiç bitmiyordu.''Bu tabela nereden geldi?'' , ''Bu oklar nereden geldi?'' gibi sorular Steve'nin beynini kurcalıyordu.Steve bu sorulara...
  4. LaxMin

Ansızın Beliren Beyaz Gözler [Herobrine] - Tanrı İnsana Cehennemi Bahşediyor -1

Cehennem Meleği Dünya'ya Geliyor Saf ışığıyla parıldayan güneş , insanların sevinç çığlıkları , toprakta ki yeşillik her şey bu Dünya'nın güzelliğini ortaya koyuyordu.her şey olması gerekenden kat be kat daha güzeldi.İnsanlar eğleniyor , doğa ise cıvıl cıvıldı.Bütün herkes bu günlerin hiç sona...
  5. LaxMin

Relax Oyuncular Kanal Tanıtımı -438 subscriber-

Herkese merhaba arkadaşlar ben Relax Oyunculardan LaxMean ve bugün size kanalımı tanıyorum. Yaşım : 16 İsmim : Musa Bilgisayar özelliklerim : Nvida ge force gt 520m + cuda 1gb - 6gb ram - i5 işlemci Oynadığım oyunlar : Hoşuma giden her oyuna ilk bakış çekerim , minecraft oynuyorum , csgo...
  6. LaxMin

Minecraft Hide and Seek #5 380 abone özel -_-

Bölüm #4 çok açıklamalı olmuştu bu biraz daha açıklamasız ama derseniz ki ben bölüm 4 ü merak ettim Buyrun ifinim Eğer videoları severseniz like atmayı unutmayın.Eğer bize destek çıkmak isterseniz subscribe olmayı unutmayın -_- Bölüm 3 -_- Bölüm 2 -_- Bölüm 1 -_- İp adresleri...
  7. LaxMin

Hey millet minecraftta bombermanda oynanıyormuş gelin izleyelim

Hey millet minecraftta bombermanda oynanıyormuş eskiden tarayıcı üzerinden oynardık şimdide minecraftta Eğer videoyu beğenirseniz sevinirim Kanalıma subscriber olursanız dahada mutlu olurum
  8. LaxMin

Oyuncu LaxMean kanal tanıtım 371 subscriber

Merhaba arkadaşlar ben Musa ve bugün size kanalımı tanıtıyorum :) Yaşım : 16 İsmim : Musa Bilgisayar özelliklerim : Nvida ge force gt 520m + cuda 1gb - 6gb ram - i5 işlemci Oynadığım oyunlar : Hoşuma giden her oyuna ilk bakış çekerim , minecraft oynuyorum , csgo oynuyorum , League of Legends...
  9. LaxMin

Oyuncu LaxMean Silahlı Hunger Games

Eğer videomuzu beğendiyseniz like atmayı Kanalımızı sevdiyseniz subscriber olmayı Unutmayalım :)
  10. LaxMin

Oyuncu LaxMean minecraft Hide and Seek #4

Kanalıma destek çıkarsanız sevinirim :D
  11. LaxMin

Minecraft silah ile Hunger Games videosu

Şimdiden söyliyeyim eğer beğenirseniz like + subscriber olmayı unutmayın :)
  12. LaxMin

Bir Herobrine hikayesi bölüm -8 Hayırlı ölüm - Final

Steve ve Herobrine enderdragonu kesmek için ellerine kılıçlarını aldılar , tam saldırı yapacakkene birden kılıçlar kırıldı ve herobrine öldü .Steve ve enderdragon teke tek kalmıştı.Aceba hangisi hangisini öldürecekti.Enderdragon hemen evine döndü çünkü oradan can alıyordu hemen Steve'de gitti...
  13. LaxMin

LaxMean ile minecraftta Quake oynuyoruz bölüm #1

Bunlar ve daha fazlası için kanalıma bekliyorum http://www.youtube.com/user/wanted421?feature=watch
  14. LaxMin

Minecraft Hide and Seek

Merhaba arkadaşlar ben yeni bi kanal kurdum ve buna hide and seek videolarıda eklemek istedim buyrun videom :) Kanalıma ulaşmak için http://www.youtube.com/user/wanted421?feature=watch
  15. LaxMin

Oyuncu LaxMean Kanalı

Merhaba arkadaşlar ben Musa ve bugün size kanalımı tanıtıyorum :) Yaşım : 16 İsmim : Musa Bilgisayar özelliklerim : Nvida ge force gt 520m + cuda 1gb - 6gb ram - i5 işlemci Oynadığım oyunlar : Hoşuma giden her oyuna ilk bakış çekerim , minecraft oynuyorum , csgo oynuyorum , League of Legends...
  16. LaxMin

The Herobrine and Steve Bölüm 5 eklendi yazı rengi düzeltildi.

Bölüm 1 Herobrine hikayesi Steve çok gelişmiş bir vadi kahramanı idi.Kimsede bulunmayan itemler Steve'de bulunuyordu.Steve vadinin en güçlü itemlerine sahipti taki onla karşılaşana kadar. Bir gün çok şiddetli bir şekilde yağmur yağıyordu.Elektrikler kesilmiş hiçbir redstone sistemi...
  17. LaxMin

LaxMean'ın tüm hikayeleri bu konuda toplandı.

Tüm hikayeler facebook sayfamızda paylaşılacaktır.Hepinizi bekliyorum. Facebook sayfamıza gitmek icin TIKLA Steve İmparatorluğu Herkese merhaba arkadaşlar biz 10 kişi kendimiz server kurmuştuk roleplay ortalama 100 150...
  18. LaxMin

Arkadaslarinla kousmak icin ts3 serverimiz acıldı

Herkese merhaba arkadaslar team speak 3 serveri satın aldım.Herkes arkadaslariyla gelip sesli konusabilir. Ts3 ip : 95.173.169.210:1000 300 kişilik bir sunucudur.
  19. LaxMin

Minecraft DayZ

Herkese merhaba arkadaşlar bu benim yeni serim olmasını istediğim bir seri umarım sizde seversiniz *_* Ufak bir hatırlatma : Diğer konularımda hikayeler çalıntı diye bir şey çıkmış linki atarsan bakarım kardeş çalmıyorum ben buna ortalama 1 saat felan düşünüp olayı geliştiriyorum *_* -Bu...
  20. LaxMin

Steve Imparatorlugu Kaia Krallığı Herobrine Savasi Hikayesi Bölüm 1Bölüm 2 geldi

Herkese merhaba arkadaşlar biz 10 kişi kendimiz server kurmuştuk roleplay ortalama 100 150 civarı user sayımız vardı.Serverde benim adım Kaia idi rol icabı ve ben en ünlü kalenin lorduydum ve bütün halkı ben yönetiyordum sonra isyanlar felan çıktı yıkıldı yeniden server açalım dedik bu sefer...
  21. LaxMin

Youtube Kanalım Ve Videolarım

Merhaba arkadaşlar ben Musa bugun size kanalımı tanıtacağım. Yaşım 15-16 Tek başıma çalışıyorum arada videolarıma Tolgahan arkadaşımı da davet ediyorum. Uzun zamandır fan sesi sorunum vardı bugun itibariyle %90 kurtardım onu Don't Starve , Minecraft videoları çekmekle başlayıp ufaktan devam...
  22. LaxMin

Oyuncu Laxmean'nin Youtube Kanalı

Merhaba arkadaşlarım ----------------------------------------------------------------- Yaşım : 15 İsim ve Soyisim: Musa Enes Çakmak Okulu:Anadolu Lisesi ----------------------------------------------------------------- İstediğiniz oyunları çekmeye çalışırım istek verebilirsiniz...
  23. LaxMin

Minecraft Elementler Yüzüğü Hikayesi Bölümleri

Merhaba arkadaşlar ben Musa herobrine hikayesi yazdım ve gayet güzel tepkiler aldım.Bunun yanında bir kaç adet daha yazı yazmak istiyorum.Bu seriler bitince başka serilerede geçecegim. Bu Elemenetler mantığı ne siz suya havaya lava ve mevsimlerin hepsine etki edebiliyorsunuz. Kum su hava toprak...
  24. LaxMin

Oyuncu Laxmean Youtube Kanalı

Merhaba arkadaşlar,ben ufak tefek videolar çeken 3-5 takipçisi olan küçücük kendi çapımda bir kanalım.Video çekiyorum çekerkene eğleniyorum eğlenirkene eğlendirmeye çalışıyorum.Bugun 2 adet don't starve çektim birincisinde baya bi fail olmuş.Arkadan gürültülü bir ses geliyor onu nasil...
  25. LaxMin

Herobrine Hikayesi [musa Yazım] Bolum 1,2,3 Bölüm 4 Yakında

Herkese merhaba arkadaslar ben herobrine hikayesi yazmaya karar verdim ve yazmaya basliyorum. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Steve çok gelişmiş bir vadi kahramanı idi.Kimsede bulunmayan itemler stevede...