Minecraft Elementler Yüzüğü Hikayesi Bölümleri

Seri devam etsin mi ?

• Kullanılan toplam oy
    5

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Musa herobrine hikayesi yazdım ve gayet güzel tepkiler aldım.Bunun yanında bir kaç adet daha yazı yazmak istiyorum.Bu seriler bitince başka serilerede geçecegim.
Bu Elemenetler mantığı ne siz suya havaya lava ve mevsimlerin hepsine etki edebiliyorsunuz.
Kum su hava toprak ve mevsimler sizin gücünüzün altında bunu sizden çalmaya çalışıyorlar.Neyse hikayeye geçelim.

Bölüm 1 - Kısa Giris
-------------------------
Los Santos'da yağmurlu bir kış gecesi evden çok uzaktasın ve cebinde hic paran yok bunun üzerine pusulanı çıkarıp mevsimi yaza getiriyorsun bunu gören herobrine skeleton spider zombie gibi yaratıklar ekip kurup bunu senden yani steveden çalma planlı yapmaya başlıyorlar.Sen evine sapa saglam ulasiyorsun evine girdiginde yerde son anda fark ettiğin bir basınç plakası buluyorsun bunun üzerine evdeki tüm redstone sistemi iptal eden ana kumanda bölgene gidiyorsun eve tüm devreleri iptal edip evdeki tüm tuzakları iptal ediyorsun bunun üzerine yatağına uzanan steve bir an düşünüyor aceba bunlar kim niçin yapti benden ne istiyorlar ? diye düşündü.Bunun üstüne uyuyup kalan steve yarın sabah bunları görünce kendine diamond sword ve iron set yapıyor.Dışarı çıkıyorsun ve dışarıda avlanıyorsun çünkü dün gece evdeki tüm yemeklerini çalmışlar.Sen hemen avcılık yapıyorsun et topluyorsun eve dönüyorsun evde yemekleri felan pişiriyorsun sonra sende ne olduğunu düşünüp aklına elementler yüzüğü geliyor ve bunu çalacaklarını anlayınca evine bir koruma çekmek gerektiğini anlıyorsun.Dışarı çıkıp yüzügünü çıkaran steve hemen karşıya toprak ve taştan oluşmuş bir kaç dağ yapıyorsun ve evine sur çekmiş oldun.Kendini güvende hissederkene (yeni sürümde gelmis olan at ) evine bir at geldiğini farkediyorsun ve atin üstünde ne göresin ? '' Sen ''Steve'' artık o yüzük sende cok durdu o yüzük benim olacak diyor ve aniden oradan bir el çıkıyor sen hemen kılıcınla savasip yeniyorsun ve kendin madende bir ev yapiyorsun.
---------------------------
Bölüm 2 icin yorum gerek cünkü bu seri tutarmi bilmiyorum