Steve Imparatorlugu Kaia Krallığı Herobrine Savasi Hikayesi Bölüm 1Bölüm 2 geldi

Sizce devam etmelimiyim ?

• Evet

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaşlar biz 10 kişi kendimiz server kurmuştuk roleplay ortalama 100 150 civarı user sayımız vardı.Serverde benim adım Kaia idi rol icabı ve ben en ünlü kalenin lorduydum ve bütün halkı ben yönetiyordum sonra isyanlar felan çıktı yıkıldı yeniden server açalım dedik bu sefer kişi sayısı gelmedi ve bende bunun üzerine bir hikaye yazmayı deniyeceğim umarım güzel olur o.O
------------------------------
Bölüm 1 - Kaia yavaştan görünmeye başlıyor

Enfer kulesi altında yatan Kaia karşı taraftaki Steve krallığını görmekteydi.Koskocaman Kaika krallığının yıkılması üzerine hemen yerini doldurup tüm halka hükmeden Steve nasıl yıkılacaktı Kaia bunları çok merak ediyordu ve düşündü düşündü.Stevenin baş düşmanlarından biri olan Her0brine aklına geldi.Ama onu nasıl çağıracagını bilmiyordu araştırmaya koyuldu ve buldu.Onun özel çağırma tapınağını yapacaktı bunun icin ona bolca altın ve netherrack gerekliydi ve onlar sadece Steve imparatorlugunda vardı.Ondan calması gerekiyordu bunun icin creeperlerden oluşan bir ordu topladı ve onun ön kale kapısını yıktı bir creeper ile arka kapıyı patlatıp içeri sızmıştı artık oda halktan biri gibiydi.Gizlice imparatorlugun gizli hazinesine gitti gerekli malzemeleri toplamaya çalışıyordu kapıda bir görevli asker olan assasin gördü ve hemen kılıcını kusanan Kaia asasine arkadan saldırdı ve onu öldürdü çok fazla dikkat çekmişti ama yapması gerekiyordu elinde eşyaları ile yakalandı kaia steve onu gördü ve ordularını harekete gecirdi saldırdı kaia usta bir ninja oldugu için kaçmayı başarmıştı ve herobrine tapınagını yapmıştı herobrine geldiginde kaiayı öldüremye çalışıyordu düşmanı Steve olmasına ragmen kaiaya saldırıyordu aceba niye böyle bir şey yapıyordu
Like ve yorum gelirse bölüm 2 gelir

------------------------------

Bölüm 2
Kaia herobrine tarafından ağır bir hasar almıştı kolunu kaldıracak hal bırakmamıştı.Herobrine kaianın tüm kanlarını emmeye durmuştu artık kaia git gide tüm enerjisini kaybediyordu.Kaia'nın tüm kanını emdikten sonra gözüne Steve'yi kestirmişti ve ani bir ışınlanma ile stevenin üstüne çöken herobrine etrafa ateş saçmaya durmuştu etraftaki asasinler birer birer kaçıyordu .Herobrine buna aldırış etmiyordu ama yinede etrafa ateşten bir kalkan ile sarmıştı hiç kimse kaçamıyordu .Herobrinenin dedigi tek şey ise hepinizin kanı benim olucak benimmm diyordu.Diger asasinlerin üstüne sıçrayıp hepsini bayıltan herobrine arkasından bir hasar aldıgını farketti arkasında ki kimdi aceba ? tabikide Kaia idi .Buna çok fazla sinirlenen herobrine aniden arkasına dönecekkene Steve'de herobrine saldırdı evet evet yanlış değildi ikisi el ele vermiş herobrineyi yenmeye çalışıyorlardı ve sonunda yenmişlerdi .İmparator Steve Kaia'yı sarayına davet etmişti kaia o kadar iyi bir sistemciydiki saraya girdigiyle kendisine haince hazırlanmış tuzakları farkedinceye kadar ama bir tuzagı farketmedi ateş tuzagını.Tam üzerinden geçerkene ateşin yanını boylayan Kaia ne yapacagını bilemedi ama onu tek ayakta tutan şey o ateşe karşı dayanıklıydı ve o ateş ona bir sıkıntı vermiyordu . Yanın da kazması olan Kaia çok şanslıydı oraları kazarak kaçmıştı ama ne yapacagını bilmiyordu bir asasini öldüren kaia onunhemen kılıcını alarak donandı ve artık onun zırhı silahi herşeyi vardı şimdi intikam zamanıydı tam gaz rota imparator salonu .Aceba Kaia Steve ne yapıcaktı hepsi bölüm 3 te sizlerle :)
Devamı icin yorum ankete oy ve begeni fazla bir şey istemiyorum :)

LaxMin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler arkadaşlar belki şimdi yeni bölümü yazarım belki yarın :)[DOUBLEPOST=1372107398,1372106139][/DOUBLEPOST]Bölüm 2
Kaia herobrine tarafından ağır bir hasar almıştı kolunu kaldıracak hal bırakmamıştı.Herobrine kaianın tüm kanlarını emmeye durmuştu artık kaia git gide tüm enerjisini kaybediyordu.Kaia'nın tüm kanını emdikten sonra gözüne Steve'yi kestirmişti ve ani bir ışınlanma ile stevenin üstüne çöken herobrine etrafa ateş saçmaya durmuştu etraftaki asasinler birer birer kaçıyordu .Herobrine buna aldırış etmiyordu ama yinede etrafa ateşten bir kalkan ile sarmıştı hiç kimse kaçamıyordu .Herobrinenin dedigi tek şey ise hepinizin kanı benim olucak benimmm diyordu.Diger asasinlerin üstüne sıçrayıp hepsini bayıltan herobrine arkasından bir hasar aldıgını farketti arkasında ki kimdi aceba ? tabikide Kaia idi .Buna çok fazla sinirlenen herobrine aniden arkasına dönecekkene Steve'de herobrine saldırdı evet evet yanlış değildi ikisi el ele vermiş herobrineyi yenmeye çalışıyorlardı ve sonunda yenmişlerdi .İmparator Steve Kaia'yı sarayına davet etmişti kaia o kadar iyi bir sistemciydiki saraya girdigiyle kendisine haince hazırlanmış tuzakları farkedinceye kadar ama bir tuzagı farketmedi ateş tuzagını.Tam üzerinden geçerkene ateşin yanını boylayan Kaia ne yapacagını bilemedi ama onu tek ayakta tutan şey o ateşe karşı dayanıklıydı ve o ateş ona bir sıkıntı vermiyordu . Yanın da kazması olan Kaia çok şanslıydı oraları kazarak kaçmıştı ama ne yapacagını bilmiyordu bir asasini öldüren kaia onunhemen kılıcını alarak donandı ve artık onun zırhı silahi herşeyi vardı şimdi intikam zamanıydı tam gaz rota imparator salonu .Aceba Kaia Steve ne yapıcaktı hepsi bölüm 3 te sizlerle :)
Devamı icin yorum ankete oy ve begeni fazla bir şey istemiyorum :)[DOUBLEPOST=1372107790][/DOUBLEPOST]Herkese iyi okuyuşlar yorumlara göre devam ettirmeyi planlıyorum :)