Arama sonuçlarınız

1. P

Bilgisayarıma bir şey olurmu ?

Arkadaşlar benim bilgisayarımı alalı 1 yıl oldu bilgisayarın bir sorunu yokdu ama bataryayı çıkararak kullanmaya başladım sorun oluştu bilgisayarın güç tuşuna basınca 5-10dk sonra açılıyor garantiye gitti pc' m bilgisayarımı alınca sorunlarım çoğalırmı ?. Marka:HP Özellikler: 8GB RAM İ5...
  2. P

%appdata% de mod klasörü yok

Arkadaşlar Başlıktaki gibi %appdata%'de mod klasörü yok hiç modlu oynamamıştım oynamak istiyorum eğer sizde varsa crack linkini özelden atar mısınız.Şimdiden teşekkür ederim.Sürüm:1.6.2
  3. P

Minecraft Açılmıyor V2

Arkadaşlar minecraft açılmıyor sürmüm:[1.6.2]/Crack güzel güzel oynuyordum fakat şu 2 gündür açamıyorum yardım ederseniz sevinirim.
  4. P

Minecraft Açılmıyor

Arkadaşlar Minecrafı sorunsuz oynuyordum dün gece açtığımda bide bugün açtığımda Play tuşuna basıyorum açılmıyor.Defalarca basıyorum açılmıyor silip baştan yükledim açılmadı nedeni nedir cevaplarınızı hızlı bi şekilde mutlu olurum. Sürüm:[1.6.2]
  5. P

Bilgisayarımı Açınca 5-10 dk sonra açılıyor

Arkadaşlar ben de başlıkdaki gibi bi hatayı bir kaç gündür yaşıyorum Pc'm eskide değil alalı 1 yıl oldu.Normalde Pc'm 5 snde açılıyordu. Özellikleri:Windows 8 64-bit İntel Core İ-5-3210M CPU 2,50GHz 8.0RAM Intel HD Graphics 4000
  6. P

Arkadaşlar bu nedir ?Yada hikayesi varmıdır?

Arkadaşlar Creative açtım az önce Çöle çok yakın biryerde doğdum.Bende gezerken bunla karşılaştım bu nedir ?
  7. P

Lütfen Yardı Edin

Arkadaşlar sorunum şu ; Ben minecraftı güzel güzel oynuyorudum oyundan çıktım 1,30 saat sonra açtım Creative mod açılıyor sorunsuz Survival mod açıyorum 1 dk sonra açılıyor giriyor fakat chestlere CraftinTableyi açamıyorum hiçbir kasmada olmuyor Dowloadin Terrainde uzun süre bekliyorum.Lütfen...
  8. P

Lütfen yardım edin.

ARKADAŞLAR KONUYA GELEYİM DÜN ÇOK RAHAT OYNADIĞIM SERVERDE GİRİNCE ACAYİP BİR KASMA OLUYOR SERVERDE 10 KİŞİ VAR AMA GİRDİĞİMDE FECİ BİR ŞEKİLDE KASMA OLUYOR 300 KİŞİLİK SERVERDE O KADAR KASMIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN (TEŞEKKÜRLER)