1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

%appdata% de mod klasörü yok

Konusu 'Minecraft Destek' forumundadır ve Ptronst tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. Ptronst

Ptronst Marangoz

Arkadaşlar Başlıktaki gibi %appdata%'de mod klasörü yok hiç modlu oynamamıştım oynamak istiyorum eğer sizde varsa crack linkini özelden atar mısınız.Şimdiden teşekkür ederim.Sürüm:1.6.2

2. Kralimben

Kralimben Lapis Toplayıcısı

Minecraft:
    Kralimben -noPre
    Versiyon? 1.6.2 mi 1.5.2 mi?

1.5.2 için modların kurulum videolarını izleyin ve çoğu bin dosyası içerisindeki minecraft.jar içine atılıyor. Skydaz diye mod sitesi var ordan direk modları kurabilirsiniz.

3. Ptronst

Ptronst Marangoz

Özür Dilerim sürümü yazmayı unutmuşum hemen düzelticem Sürüm:1.6.2

4. Kralimben

Kralimben Lapis Toplayıcısı

Minecraft:
    Kralimben -noPre
    internette var biraz araştır gugul amcaya sor :D bilerek gugul yazdım onuda söyliyiim.

5. Crack-Star

Crack-Star Zombi Katili

Minecraft:
    imaboss93
    forge kur oyunu aç kapat bi bakmışsın gelmiş :D

6. Progr4mm3r

Progr4mm3r Demir Madencisi

Steam:
    mdogu
    Minecraft:
    Pre:Progr4mm3rTR
    Oha adam bilerek yazmış biz sandık ki klavyesi bozuk :o Mods klasörü kaldırıldı karşim 1.6.2'de versions dosyası var

7. Ptronst

Ptronst Marangoz

Bende Olmadı SPC denemiştim olmadı ayrıntılı bir video bulursan veya çekersen güzel olur.

8. Progr4mm3r

Progr4mm3r Demir Madencisi

Steam:
    mdogu
    Minecraft:
    Pre:Progr4mm3rTR
    Video çekerim çekmesine de masaüstü bilgisayarım çok kaliteli bu dizüstünden. MineCraft çöküyor bunda falan kendini kapatıyor..

9. Enderstyve

Enderstyve Zombi Katili

Kardeş ben Ptronst k.b bayağı geç oldu :D :D Bu artık kulandığım hesabım sorun çözüldü sen devam et :D

10. ppanket

ppanket Zombi Katili

Minecraft:
    ppanket
  11. U-Kab LP

U-Kab LP Kömür Madencisi

Minecraft:
    CansizNefer
Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş