Lütfen Yardı Edin

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sorunum şu ;

Ben minecraftı güzel güzel oynuyorudum oyundan çıktım 1,30 saat sonra açtım Creative mod açılıyor sorunsuz Survival mod açıyorum 1 dk sonra açılıyor giriyor fakat chestlere CraftinTableyi açamıyorum hiçbir kasmada olmuyor Dowloadin Terrainde uzun süre bekliyorum.Lütfen yardım edin Şimdiden teşekkür ediyorum.[DOUBLEPOST=1375457638,1375457476][/DOUBLEPOST]Güncell Yardımlarını bekliyorum

GokhanDemirkaya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunu bilgisayardan komple kaldırıp tekrar yükle bence ama save dosyasını almayı unutma bide başlık ve konu yeri yanlış :)

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yorumlşarınız için teşkkürler.Oyunla ilgili hiçbir sorunum yok çok rahat survival oynuyordum 1,30 saat sonra girdiğimde öyleo oldu save dosyasını alıp silip yeniden kurucam. Teşejkkürler[DOUBLEPOST=1375523455,1375523255][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar silip kurdum fakat survivaldasorun var heralde giriyor fakat chestleri açamıyorum Yine Dowloading Terrain diyor bi çözüğm bulmam lazım S:

GokhanDemirkaya

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlşarınız için teşkkürler.Oyunla ilgili hiçbir sorunum yok çok rahat survival oynuyordum 1,30 saat sonra girdiğimde öyleo oldu save dosyasını alıp silip yeniden kurucam. Teşejkkürler[DOUBLEPOST=1375523455,1375523255][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar silip kurdum fakat survivaldasorun var heralde giriyor fakat chestleri açamıyorum Yine Dowloading Terrain diyor bi çözüğm bulmam lazım S:

Kardeşim tekrar sil https://hotfile.com/dl/231644340/d7e57e6/Minecraft_1.5.2_(minecraftindir.org).rar.html şu adresten indir dene bakalım .minecraft dosyanı silmeyi unutma :) Sorun çözüldüğünde cevabımı beğenmeyi unutuma :)

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş 1.5.2 nin .minecraft dosyasının kopyasını aldım 1.6.2 oynuyorum fakat tüm survival creative açıyor sadece o mapda çok bekliyorum map laglı ama kasma yok.Yinede yorumun için teşekkürler lazım olursa bakarım.