Arama sonuçlarınız

1. Babdus

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

"İp" esprisi beni benden aldı abi... Biraz can yakıcı ama aynı zamanda sıcak bir espri idi.
  2. Babdus

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Resim gitmiş :(
  3. Babdus

tmm çkrz

tmm çkrz
  4. Babdus

n blim bsilr yprz

n blim bsilr yprz
  5. Babdus

ii brısı bzm gzli grsme ksmı olsn m?

ii brısı bzm gzli grsme ksmı olsn m?
  6. Babdus

nbr

nbr
  7. Babdus

İzliyim canım

İzliyim canım
  8. Babdus

Open to LAN'ı Online Yapmak!

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba; Ben sizi bilmem ama son sürümler ile gelen minecraft realms saolsun oyunun kendi server dosyaları berbat bir hal aldı. Bu durumdan sıkıldım ve arkadaşım ile single playerda bulunan Lan serveri nasıl online'a çeviririz diye düşündüm. Sonunda çözümü buldum ve...
  9. Babdus

DogeCraft Wow Very Server : Rehber , Reklamcı , Pluginer , Builder Alımlar

Teşekkürler Levent tam ihtiyacımız olan kişi umarız sensindir.
  10. Babdus

easurvival - Sunucu Projesi - Bağışlarınızı Bekliyor

Konuyu güncelle de serverin pluginlerini halletmeden bu işin olacağı yok kendi serverimizi bu projeyi harekete geçirmek için sıfırladık buildler yaptık ancak pluginleri düzenleyen arkadaşa pek ulaşabildiğimizi söyleyemiyeceğiz buna ne dersin?
  11. Babdus

Gerçekten güldüm :) tabii ki kritellere uygun kişiler alındı ki takımımızdaki hiçbir üye burdan seçilmedi. şuanda https://forum.gamer.com.tr/konu/easurvival-sunucu-projesi.205272/ projesi serverimizde gerçekleşmekte ve son hız ilerlemekte sizler için elimizden geleni yapmaktayız.
  12. Babdus

Buiilder alımları devam etmekte devasa bir zindan projesi var tamamlanması için en az 5 builder (+16) olmak şartı ile skype ve ts3 kullanması şart.
  13. Babdus

Gözden kaçmış düzeltme için teşekkürler.
  14. Babdus

DogeCraft 7/24 Boss / Rütbe / Seviye / Creative / 1.7.2 / Hardcore / Anti Hile / Anti Lapis

Bizde nitradoyu kapatıp size katılsak olur mu? kimse kaliteli serverde oynamak istemiyorda :/
  15. Babdus

DogeCraft 7/24 Boss / Rütbe / Seviye / Creative / 1.7.2 / Hardcore / Anti Hile / Anti Lapis

Çok teşekkürler, oyuncuların geleceğini açık tutmak konusunda sana katılıyorum ve bizzat ilgileniyorum görev sisteminde yardımcı olmanı çok isterim, serverde oyuncu olmasa bile şimdiden zindan yapımlarına başladım ve hiç de kolay değiller. Korkutucular bile...Şaka gibi yav boşuz doluşun lem
  16. Babdus

Hep çalıntısınız diyorlar ya hani bazı çalıntı map kullanan server kurucuları, onların bilgisi olsun diye yazdık. Emek hırsızlığı yoktur.
  17. Babdus

CarrotCraft.nitrado.net En Iyı Survıval

Bu içerik kaldırıldı.
  18. Babdus

Babbus işte.

Babbus işte.
  19. Babdus

Doge Şehri yokluğun ortasına kurulduğu için mapin o kısımları boş gözükmekte yapılan alan yuvarlak olduğu için map yuvarlak oldu.
  20. Babdus

:) Bizim server nitrado 6 gb ram 82 slot şuanda tam bu saatte 1 kişi var ilk oyunculara o güzel spawndan ev hediye ediyoruz sadece illk 5 kişiye 1 ev gitti bile npclerini çıkartıp şehrin bir vatandaşı yapıyoruz oyunda olamasalar bile burda görünmeleri için şehirde gezdiriyoruz, ancak anlaşılan...