DogeCraft 7/24 Boss / Rütbe / Seviye / Creative / 1.7.2 / Hardcore / Anti Hile / Anti Lapis

Ben ..

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Brokoli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
)=======================O========================(

Sunucu adresimiz : DogeCraft.nitrado.net
Sunucu sürümü : 1.7.2
Sunucu kapasitesi :
82
Sunucu Belleği : 6144 MB
Sunucu Uplink : 1000 Mbit

Neden biz ?
Çünki Türkiyenin İlk Free Hardcore / Creative Serveri ve Harita Tamamen DogeCraft'a Ait ve Yapım Aşamalarıda Kayıtlı !
Neden Creative Var derseniniz Canınız Sıkıldığı Zaman Creative de Eğlenme Devam Edebilirsin ve Lapis Sacmalığıda Yok Boss Sistemimiz Yakında Görev Sistemimiz Sizlerle

Nasıl Para Kazanırım?
Serverimizde Para Plugini Sadece Spawnda Arsa Almak İçindir . Yinede Para Kasmak İçin İşlere Katılabilirsiniz (/Jobs Join [Meslek İsmi])

Alımlar :
ALIMLAR SKYPE ÜZERİNDENDİR OYUNDA LÜTFEN SPAM YAPMAYINIZ . !
3 Adet Rehber
5 Adet Reklamcı
1 Adet Plugin'ci
1 Adet BaşRehber

Skype : TCPLANETTR (alexbaon) - babbusbatuhanyldz974 (Doge)

Sayfalarımız :
Facebook :
https://www.facebook.com/pages/DogeCraft/684708418264850?ref_type=bookmark
Youtube :
http://www.youtube.com/channel/UCVqQdC9mOyc4G2w2ZZOA-CA
TeamSpeak 3 Adresi :
DogeCraftTs3.nitrado.net

Ufak Bir Video :D :

Server Tanıtım :

Resimler (Yapım DogeCraft'a Aittir) :
Harita :

Spawn :

Market :

Boss :

Creative :

Survival'lara Satılık Evler :

Server Durumu :

Not : Yazım Hatası Olabilir .

İyi Forumlar .

Son düzenleme:

Babdus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anlamadığım şey de o zaten serverde illa lag mı olması lazım oyuncuları çekmek için berbat ötesi serverlerde oynuyorlar ama adam gibi server bir türlü oyuncu gelmez.

99cellat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamadığım şey de o zaten serverde illa lag mı olması lazım oyuncuları çekmek için berbat ötesi serverlerde oynuyorlar ama adam gibi server bir türlü oyuncu gelmez.
Katılıyorum Cidden Tamamen Emek Bir Serverde Neden Oyuncu Olmaz Orası Müim Durum .

Babdus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gidip AxiTRden sunucu alıcam.
abi parası harcamayı özledim anasını satayım.
:) Bizim server nitrado 6 gb ram 82 slot şuanda tam bu saatte 1 kişi var ilk oyunculara o güzel spawndan ev hediye ediyoruz sadece illk 5 kişiye 1 ev gitti bile npclerini çıkartıp şehrin bir vatandaşı yapıyoruz oyunda olamasalar bile burda görünmeleri için şehirde gezdiriyoruz, ancak anlaşılan kimse bu güzel özellikleri istemiyor... Ne yapalım artık kendileri bilir üstüne üstlük bu npc muhabbeti sadece viplere falan değil![DOUBLEPOST=1403288272,1403286746][/DOUBLEPOST]Ben buraya yorum atıp bunu güncel tutsam ne olur :)

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O yuvarlak haritayı nasıl yaptınız? Normalde kare olmuyor mu

#sadobankaldır

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkmalı map nedir? :) ama buildler güzel

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu şekilde devam edin elbet tutacaktır server.Sadece oyuncuların oyundaki geleceklerini açık edin.Yani diamond set yaptıktan sonrada yapcak birşeyler olsun herşeyi bitirmiş olmasın.Bide görev sistemi yakında demişsin senin için Görev sistemi hazırlayabilirim skript ile Skype: gularslankaan

Babdus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu şekilde devam edin elbet tutacaktır server.Sadece oyuncuların oyundaki geleceklerini açık edin.Yani diamond set yaptıktan sonrada yapcak birşeyler olsun herşeyi bitirmiş olmasın.Bide görev sistemi yakında demişsin senin için Görev sistemi hazırlayabilirim skript ile Skype: gularslankaan
Çok teşekkürler, oyuncuların geleceğini açık tutmak konusunda sana katılıyorum ve bizzat ilgileniyorum görev sisteminde yardımcı olmanı çok isterim, serverde oyuncu olmasa bile şimdiden zindan yapımlarına başladım ve hiç de kolay değiller. Korkutucular bile...[DOUBLEPOST=1403360006,1403344289][/DOUBLEPOST]Şaka gibi yav boşuz doluşun lem

Brokoli

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler, oyuncuların geleceğini açık tutmak konusunda sana katılıyorum ve bizzat ilgileniyorum görev sisteminde yardımcı olmanı çok isterim, serverde oyuncu olmasa bile şimdiden zindan yapımlarına başladım ve hiç de kolay değiller. Korkutucular bile...[DOUBLEPOST=1403360006,1403344289][/DOUBLEPOST]Şaka gibi yav boşuz doluşun lem
Aynen :D