DogeCraft Wow Very Server : Rehber , Reklamcı , Pluginer , Builder Alımlar

bilalbasut52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adı :Bilal
Soyadı :Basut
Yaşı :15
Kaç yıldır minecraft oynuyor ? :3
Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? :İsimleri güzel değil ama en son Darkcraft ta daha önce de 5 serverde çalıştım.(aslında 5 ten fazla yalan olmasın belki 5 tir)
Oyuncularla Arası nasıl ? :"Sorulcak soru mu?"diyorum.Kim olsa "evet"der,ama benim gerçekten aram iyidir.
Günde Kaç saat online ? :Hafta içi 1.5 Hafta sonu:2
Kaç forumda reklam yapabilir ? :2
Saygı durumu ? :Soruyu pek açıklayıcı bulamadım.Ben gayet saygılıyım insanlara ama insanlar bana yeteri kadar saygılı olamayabiliyor.
Yaptığınız bir yapıdan iki adet resim (Builder alımı için) :burdan atmasam olurmu isteğinize göre başka yerden atayım

Son düzenleme:

Babdus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adı :Bilal
Soyadı :Basut
Yaşı :15
Kaç yıldır minecraft oynuyor ? :3
Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? :İsimleri güzel değil ama en son Darkcraft ta daha önce de 5 serverde çalıştım.(aslında 5 ten fazla yalan olmasın belki 5 tir)
Oyuncularla Arası nasıl ? :"Sorulcak soru mu?"diyorum.Kim olsa "evet"der,ama benim gerçekten aram iyidir.
Günde Kaç saat online ? :Hafta içi 1.5 Hafta sonu:2
Kaç forumda reklam yapabilir ? :2
Saygı durumu ? :Soruyu pek açıklayıcı bulamadım.Ben gayet saygılıyım insanlara ama insanlar bana yeteri kadar saygılı olamayabiliyor.
Yaptığınız bir yapıdan iki adet resim (Builder alımı için) :burdan atmasam olurmu isteğinize göre başka yerden atayım
Teşekkürler Bilal skype dan ekliyorum seni ordan yollayabilirsin.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehber , Reklamcı , Pluginer , Builder Başvuru Formu: Pluginer [ Ama Ortaklık Teklif Ediyorum ]
Adı : Ramazan
Soyadı : Yiğit
Yaşı : 16
Kaç yıldır minecraft oynuyor ? : 3 sanırım hatırlamıyom
Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? :
1- FieraOnline mi ne vardı sanırım onlarla çalışıyordum admin olarak
2- Adige Craft çook eski server hemen kapandı kurucu olmuştum
3- MCTR [ Kendi Serverim ] - +50 Online
4- GodOfWar Serveri [ Kendi Serverim ] Açılmadı TEST Aşamasında
5- MCTR Açlık Oyunları Büyük Kitle Hedefliyoruz Özellikle Ramazan Ayında :) [ Kitli Kitsiz Bir Arada Kendi Serverim ]

Oyuncularla Arası nasıl ? : Çok iyi herkes benden memnundur tek şikayetleri benim bilgisayara fazla oturamamam :D
Günde Kaç saat online ? : Belli değil gerçekten bazen 2 bazen 5 bazen 6
Kaç forumda reklam yapabilir ? : ne reklamı ya reklamla alakam yok :D
Saygı durumu ? : iyi çok iyi varsa çok iyi
Yaptığınız bir yapıdan iki adet resim (Builder alımı için) : yok sağol
Not : KESİNLİKLE +15 MİCRAFONLU ALIMLAR VARDIR LÜTFEN SES PROGRAMI VEYA MİCRAFON YOK BAHANESİ İLE GELMEYİNİZ .
Not 2 : Alım için ben skypenizi ekleceğim . tamam ekle

Anjo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adı : Yusuf
Soyadı : Bakaroglu
Yaşı : 14
Kaç yıldır minecraft oynuyor ? : tahminimce 2 , 2.5 yıl.
Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? : LodosCraft(Admin), Plux(Moderator), TurkishMCraft(Builder), StarCraft(Moderator fakat kendi isteğimle 1 gün sonra bıraktım)
Oyuncularla Arası nasıl ? : Oyuncular aram iyidir, hoştur zaten beni Lodoscraft'tan ve TurkishMCraft'tan tanıyan tanır, adil bir kişiliğe sahibimr.
Günde Kaç saat online ? : +5
Kaç forumda reklam yapabilir ? : istediğiniz her türlü forumda reklam yapabilirim.
Saygı durumu ? : saygılıyımdır, zaten beni tanıya tanıya anlarsınız.
Yaptığınız bir yapıdan iki adet resim (Builder alımı için) : buyrun;

Son düzenleme:

Babdus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adı : Yusuf
Soyadı : Bakaroglu
Yaşı : 14
Kaç yıldır minecraft oynuyor ? : tahminimce 2 , 2.5 yıl.
Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? : LodosCraft(Admin), Plux(Moderator), TurkishMCraft(Builder), StarCraft(Moderator fakat kendi isteğimle 1 gün sonra bıraktım)
Oyuncularla Arası nasıl ? : Oyuncular aram iyidir, hoştur zaten beni Lodoscraft'tan ve TurkishMCraft'tan tanıyan tanır, adil bir kişiliğe sahibimr.
Günde Kaç saat online ? : +5
Kaç forumda reklam yapabilir ? : istediğiniz her türlü forumda reklam yapabilirim.
Saygı durumu ? : saygılıyımdır, zaten beni tanıya tanıya anlarsınız.
Yaptığınız bir yapıdan iki adet resim (Builder alımı için) : buyrun;

Başvurduğun için teşekkürler Yusuf yönetim ekibi tarafından değerlendirilip geri dönülecektir.

Leroy100

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adı : Deniz
Soyadı : Ablak
Yaşı : 15
Kaç yıldır minecraft oynuyor ? : 3,5
Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? : BUİLDER(29 KERE),AMİN MOD KURUCU TOPLAM (13 KERE)
Oyunc ularla Arası nasıl ? : Saygılı ve sevecenimdir item filan atmam
Günde Kaç saat online ? :11
Kaç forumda reklam yapabilir ? : 3
Saygı durumu ? : üstün mertebe
Yaptığınız bir yapıdan iki adet resim (Builder alımı için) :Şuanda resim yok ama sana ben yaptığım mapı özelden atarım
Not : KESİNLİKLE +15 MİCRAFONLU ALIMLAR VARDIR LÜTFEN SES PROGRAMI VEYA MİCRAFON YOK BAHANESİ İLE GELMEYİNİZ .
Not 2 : Alım için ben skypenizi ekleceğim .

Babdus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adı : Deniz
Soyadı : Ablak
Yaşı : 15
Kaç yıldır minecraft oynuyor ? : 3,5
Daha önce hangi serverde çalıştın ve yetkin ne idi ? : BUİLDER(29 KERE),AMİN MOD KURUCU TOPLAM (13 KERE)
Oyunc ularla Arası nasıl ? : Saygılı ve sevecenimdir item filan atmam
Günde Kaç saat online ? :11
Kaç forumda reklam yapabilir ? : 3
Saygı durumu ? : üstün mertebe
Yaptığınız bir yapıdan iki adet resim (Builder alımı için) :Şuanda resim yok ama sana ben yaptığım mapı özelden atarım
Not 2 : Alım için ben skypenizi ekleceğim .
Teşekkürler Deniz Skype adresini özelden veya facebook adresimize mesaj olarak atabilirsin. https://www.facebook.com/pages/DogeCraft/684708418264850?ref=hl&ref_type=bookmark

bilalbasut52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pardon 2 gündür yoğundum foruma giremedim.Bugün yollayayım.Açıkçası forumdan resmi gönderemediğim için skypetan göndereceğim.[DOUBLEPOST=1403345201,1403344410][/DOUBLEPOST]
Skypemı yanlış yazmışım:bilaloyunda52 olacaktı.