Arama sonuçlarınız

1. Exo

Exo ile Sohbetler #1 - Hayat

Bu yazıyı yazarken dinlenen eser: Sevgili üyeler, merhaba; Son zamanlarda aklımdan geçirdiğim forumca belirli başlıklar altında sohbet edeceğimiz konular serisinin 1.'sinde hayatı ele alıyoruz. Konuyu hayatın gizeminden çok, neden, nasıl ve nerede yaşıyoruz şeklinde sorular ile ele...
  2. Exo

Duyuru Forum Güncellemesi v.1.0

Merhaba, forumu daha iyi bir yerlere taşıyabilmek için yeni bir güncelleme yapıyoruz. Bu güncellemede kurallar, cezalar ve forumu canlandırmak adına yönetim tarafından yapılacak etkinlikler bulunuyor. Güncellemedeki değişiklikler şu şekildedir: 1- Cezalar Forum üzerinde bütün üyelerimizinde...
  3. Exo

Duyuru Disiplin ve Düzen Güncellemesi

Merhabalar, son zamanlarda forum üzerinde gözümüze çarpan disiplin ve düzende uzaklık hakkında bir kaç değişiklik yapılacaktır. Bu değişikliklerin forumdaki bu saçma düzeni sonlandıracağına inanıyoruz. Yapılan değişiklikler şunlardır: Uyarı ve itirazlar Uyarılara yapılan itirazlar artık...
  4. Exo

Forumdaki düşünce özgürlüğü sıkıntısı ve tartışma konusu

Forumda eklentiler bölümünde yeni gördüğüm bir projeye yorum yaptım. Yorumum eleştirisel ve projeyi beğenmediğim yönündeydi. Bu yorumu yaptıktan 10 dakika sonra eklentiye ait görüşlerimizi bildirebilmemiz gereken konudaki mesajlar yetkililerin yetkilerini suistimal etmesiyle silindi ve konu...
  5. Exo

Forum ile ilgili komik bir 300 Spartalı uyarlaması

ALT YAZILARI AÇMAYI UNUTMAYIN! Bu videoyu ben hazırlamadım bir kişi gösterdi bana. Açılan konunun silinmesi sebebiyle tekrar açıyorum. Bu konunun arşive alınması için hiçbir sebep yok. Kurallara aykırı bir davranışta bulunmuyoruz kaldırıldığı takdirde konuyu tekrar tekrar açacağım.
  6. Exo

Son Günlerdeki Forumdan Ayrılma Olayları

Sözüme başlamadan önce aşağıda yazacaklarım kendi bakış açımdandır. Bildiğiniz üzere forumu eski karman çorman ve ilgisiz halinden daha iyi bir hale getirdik, iyileştirdik. Biliyorsunuzki bir yönetim ekibi toplandı ve tüm raporlar çözüme kavuşuyor. Ancak gördüğüm üzere herkesin yakındığı...
  7. Exo

Minecraft Türk | Enchant Mekaniği

Bu makalemizde enchant yani Türkçedeki karşılığıyla geliştirme mekaniğinden bahsedeceğiz. Enchant zırh, silah, alet ve kitaplara kazandığınız experiencelar ile eşyanın özelliklerini geliştirmek için kullanılır. Belirtilen nesneleri geliştirmek için birden fazla yol vardır. Geliştirilmemiş...
  8. Exo

VIP Çekilişi[SONA ERDİ]

Merhaba saygı değer forum kullanıcıları. Bildiğiniz üzere foruma bazı sınırlamalardan kurtulmanızı sağlamak ve bize destek olmanız için VIP adı altında abonelikler getirdik. Sizlerin bizi bu yıllara kadar takip etmesi ve desteklemesi dolayısıyla 1 kişiye 4 aylık Super VIP, 2 kişiye 2 aylık VIP...
  9. Exo

Tanıtım Konusu | 1.x | Tür

Merhaba, bizler xxxx'iz. Sizlere özgürce eğlenip, x türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız. Sizlere diğerlerinden farklı olarak xxxxxx sunuyoruz. x Türündeki en iddaalı sunucu olmaya adayız. Tabi ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayıp kendi kararınızı verin...
  10. Exo

Sene neredeyse 2015, Paylaşılacak şeyler, Veda konusu.

Şarkıyı yazımı okumadan önce açmanızı şiddetle tavsiye ederim. Herkese tekrardan son konumdan merhaba. Hepinizin yeni yılını şimdiden kutlarım. Beni tanımayanlar için tekrardan ben Berkay. Forumda 4 sene boyunca yönetimde görev yaptım. Beni bir yönetici olarak aktif mesaj atarak görmeseniz de...
  11. Exo

Bikie Wars

Evet ben başlatmak üzere bunun gibi komik bulduğunuz müzikal tarzı klipleri yolluyoruz. Let the fight begin!
  12. Exo

Sunucu Yönetimi ve Daha Fazlası

Merhabalar, ben Fujia. Bu konuda sizlerle sunucu yönetimi ve aklınıza gelebilecek her türlü konuya değineceğiz. @Ranork 'un açtığı konu başlangıç için gerçekten çok başarılıydı ancak daha detaylı ve kapsamlı bir konunun foruma sunulması gerekli olduğu için bu konuyla karşınızdayım. tabii ki...
  13. Exo

Orizon Respawn with a little twist.

Şşt siz! Evet siz oradakiler! Yine güzel bir birlik sunucusu aradığınızı duydum doğru mu? Sizi o zaman OrizonTürk'te eğlencenin doruklarına varmaya davet ediyorum. Ah tabi eski oyuncularımızada yapmamız gereken bir kaç bilgilendirme var. Yönetim ekibimiz değişiyor fakat nasıl? Biliyorsunuz ki...
  14. Exo

Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

Merhaba arkadaşlar forumu bir kaç aydır eğitim durumu nedeniyle pasif olarak izliyorum. Gözlemlerim sonucunda bir kaç sonuca vardım ve bunlarıda sizinle paylaşmak istedim. Bu sefer olaylara yönetici olarak değil oyuncu olarak yaklaştım. Sorunların günler gittikçe artacağını bildiğimden dolayı...