Sene neredeyse 2015, Paylaşılacak şeyler, Veda konusu.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Şarkıyı yazımı okumadan önce açmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Herkese tekrardan son konumdan merhaba. Hepinizin yeni yılını şimdiden kutlarım. Beni tanımayanlar için tekrardan ben Berkay. Forumda 4 sene boyunca yönetimde görev yaptım. Beni bir yönetici olarak aktif mesaj atarak görmeseniz de forumdaki düzeni sağlayan, fikirler ve gelişmede rol alan birisiydim. Zaten büyük konularda oluşan sorunları çözdüğümden forumun eskileri ve saygın kişileri beni tanımaktadırlar. Forumdan yönetimde bulunan kişilerin "kişiliklerinin değişmesi", forumun artık eski seviyede olmaması ve aynı tadı vermemesi, üniversite sınavına hazırlık ve beni bunaltan yönetim işleri. Son bir sene içerisinde pek aktif rol olarak raporlarla ilgilenmemiş olsam bile forumu gözlüyordum. Yönetim ile aramızda çıkan anlaşmazlık beni bu yol ayrımına sürükledi. Bende yönetici olarak aktif bir rol oynamamam dolayısıyla arada sırada forumu takip etsem bile veda ediyorum. @JusticeWhipsSs @tekno 51 bu iki arkadaşa, dosta, kardeşe benimle bu forumda acısıyla tatlısıyla bulunup dertlerimi ve dertlerini paylaşmaları bunların üstesinden gelmemi sağladıkları dolayısıyla ayrıca teşekkür ediyorum. Diğer eskiden beri beni tanıyan üyelere de bu güzel anıları yaşamama sebep olmaları dolayısıyla teşekküre diyorum. Yeni arkadaşlarında bu saygı değer üyeleri örnek almalarını ve çocukça davranışlardan vazgeçmelerini tavsiye ediyorum.
OrizonTürk tamamiyle kalbimizde yaşayan son güzel faction server olarak yaşayacak. Belkide bir zaman canlanacak kim bilir?
Bu yazıyıda üşenmeyip okuyan, bir yorumunu eksik etmeyen tüm değerli kullanıcılara iyi forumlar.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
En sevdiğim 2 moderatördendin( kesin yanlış yazdım -_-) biriydin :(
Aslında çok tanıyamadım ama yeterince gördüm bence.
İyi geceler - iyi şanslar <-<
@Tratsel @Zurinqun ve bazı durumdan haberdar olması gereken insanlar*

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vay be hocam. Eski ve işini adam akıllı yapan yetkililerin çoğu yavaş yavaş dökülüyor. Ne diyelim hayırlısı hocam umarım tekrar görüşmek dileğiyle ( Şarkı seçimi senin kadar harika bir seçim :) )

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Yazının tamamını okudum, müziği dinlemedim, kusura bakma.
Ayrılık sebebi olarak birçok şey yazmışsın ama zaten yazı bütününden bu ayrılışın tek bir sebebi olduğu belli.
Yazacak çok uzun bir yorumum var da, kimseyi kırmak istemiyorum.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana 2 sorum var.
1 - Az buz Retroluk var mı sende? (Az da olsa Retro musun?)
2 - İmzalar neden kaldırıldı bir bilgin var mı? (İmzalar duruyor fakat artık mesajlarımızın altında gözükmüyor konuşma da da.)

Son olarak sana hayatta başarılar.Seni tanımıyorum ama yazdıklarından ve diğer forum üyelerinin yazdıklarından forum da önemli kişilerden birisi olduğun anlaşılıyor.Güle Güle...

:kgül:

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Seninle lapis gibi ıvır zıvır konularda tartışmış olsak ta ... İnsanın huyu suyu daha yazı şeklinden belli olur. Üzülerek söylüyorum ki forum 1 aklı başında olgun insanı daha kaybetti. Gerçekten bu tarz insanları kaybetmek kolay ama bulması çok zor. Elindekileri teker teker kaybeden forum Yeni bir ekip kurduğunda eskilerinin yerini tutmayacağını fark ettiğinde her şey çok geç olacak. Üniversite sınavında da başarısız olursan bunu kafana takmaya gerek yok. Bu ülkede okuduğun üniversitene değil başka şeylere bakıyorlar 180 puana bile özelde olsa istediğin bölüme gidebilirsin. Gerçek hayatta başarılar.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Gorusuruz dostum! Hayat tavsiyesi arkana bakmadan ilerle yoksa benim gibi pisman olursun.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Gitme :( Hatta eski rütbene geri dön ve forumun düzenini sağla.Küfür eden ve aynı konudan iki tane açan birini rapor ettim ama hala bekliyorum...

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese değerli yorumları, görüşleri, fikirleri, vedaları, itirafları ve yazdıkları her şey için teşekkürler. Bana ulaşmak isteyen steam üzerinden steamcommunity.com/id/fujia . Dota - Modlu Minecraft - Müzik vs. daha fazlası dert paylaşımı muhabbet her şey için açığım.

Son düzenleme:

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese değerli yorumları, görüşleri, fikirleri, vedaları, itirafları ve yazdıkları her şey için teşekkürler. Bana ulaşmak isteyen steam üzerinden "mrpenteract" olarak ekleyebilirler. Dota - Modlu Minecraft - Müzik vs. daha fazlası dert paylaşımı muhabbet her şey için açığım.
Beni görmezden geldi yine. :(

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sana 2 sorum var.
1 - Az buz Retroluk var mı sende? (Az da olsa Retro musun?)
2 - İmzalar neden kaldırıldı bir bilgin var mı? (İmzalar duruyor fakat artık mesajlarımızın altında gözükmüyor konuşma da da.)

Son olarak sana hayatta başarılar.Seni tanımıyorum ama yazdıklarından ve diğer forum üyelerinin yazdıklarından forum da önemli kişilerden birisi olduğun anlaşılıyor.Güle Güle...

:kgül:
Retrodan anlamı geçmişe dönük, geçmişi seven olarak algıladığımdan evet. İmzaların neden kaldırılmış olmasıyla ilgili ufacık bir bilgim yok ayrıldığımdan beri yönetimle zaten görüşmüyorum. tabii ki @tekno 51 yaşayan son eski yönetim üyesi olduğundan dolayı onla görüşmeyi bırakamam. Sanada hoşçakal.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Retrodan anlamı geçmişe dönük, geçmişi seven olarak algıladığımdan evet. İmzaların neden kaldırılmış olmasıyla ilgili ufacık bir bilgim yok ayrıldığımdan beri yönetimle zaten görüşmüyorum. tabii ki @tekno 51 yaşayan son eski yönetim üyesi olduğundan dolayı onla görüşmeyi bırakamam. Sanada hoşçakal.
Nereye hoşçakal steamden arkadaşlık isteği gönderiyorum. :p
EDIT = Hoşçakal özür dilerim Steamde verdiğin nicki yazınca hiçbir sonuç çıkmadı.
Bu arada ben de az buz Retroyum. B) yalnız değilsin.