Arama sonuçlarınız

1. TheLeagueTr

[TheLeagueTr]Build Team...

Merhaba Arkadaşlar Ben TheLeagueTr TheLeagueTr Build Team kuruyorum. Bu takim ile yaptığımız tüm çalışmaları açacağım serverimde kullanacagım. Bu Takımda olan tüm herkese serverde yüksek yetkiler verilecektir. Vede Youtubeden kanal oluşturarak yaptığımız çalışmaların ayrıntılarını ordan...
  2. TheLeagueTr

[TheLeagueTr] Takım alımı ...

Merhaba Arkadaşlar Ben TheLeagueTr TheLeagueTr Build Team kuruyorum. Bu takim ile yaptığımız tüm çalışmaları açacağım serverimde kullanacagım. Bu Takımda olan tüm herkese serverde yüksek yetkiler verilecektir. Vede Youtubeden kanal oluşturarak yaptığımız çalışmaların ayrıntılarını ordan...
  3. TheLeagueTr

Sunucu Builder Alımı Ve Pluginer Alımı !

Arkadaslar yeni hub server açıcagım onun için 289 tl lik linux vds 12gb ram , 4 cpu bir sunucu alıcam almadan önce herşeyi bitirmek istiyorum . Serverin Builder Alımı İçin Gerekliler; (Profesyonel Builder Alıncaktır .Amatörseni bosuna Uğrasmayın) Ad: Soyad: Yaş: İletişim Adresi : we,wg,mcedit...
  4. TheLeagueTr

[istek] yardım bi plugin arıyorum

arkadaşlar bungeecord server kurucamda çakmaloby yaptım. giriş yapınca lobbye atmasını istiyorum joincommands denedim ancak olmadı /server lobi yapınca komut yok diyor. bungeecorddan dolayı herlade . bungeecord a uyumlu bi fistjoin command gibi plugiin varmı ?
  5. TheLeagueTr

Hamachisiz server (yardım)

Arkadaşlar ben hamachisiz server kurdum portları açtım güvenlik duvarında tüm izinleri verdim oda yetmedi güvenlik duvarını kapattım virus programınıda kapattım ama serverime sadece benim internetimdekiler girebiliyor yani benim serverime 192.168.2.247 den giriliyor ancak benim ipim olan...
  6. TheLeagueTr

Teleportsings plugini!!!!!!!

Öncelikle S.a arkadaşlar ben bungeecord ile server kurdum ve the bukkitgames ile hungergames server kurdum .serverin lobisine hungergames için bi lobi yaptım ve ordan insanların tabela ile hungergamese girmesi için teleportsings yaptım ancak bi sorun var. bunu bu videoda gösterdim izleyin ve...
  7. TheLeagueTr

Hub server kuruyorum Pluginer arıyorum

Arkadaşlar Hub server kuruyorum pluginden anlıyan birisi lazım bungeecordla birleştirdim her şey hazır ancak 1 plugin çalışmıyor . teleport signs plugini configi çıkarmıyor ve /pl listesindede yok her versionla açmayı denedim olmadı . teleport signsi hungergames için kullancam bu sorunu...
  8. TheLeagueTr

yardımcı olurmusunz !!! teleport signs

Arkadaşlar 1.7.2 server kurdum ancak teleport signs çalışmıyor . ./pl yazdığımda plugin listesinde yok protocollibide yükledim ancak çalışmıyor bi yardım ederseniz sevinirim.
  9. TheLeagueTr

Teleport signs bungeecord yardım !!!

Arkadaşlar 1.7.2 server kurdum ancak teleport signs çalışmıyor . ./pl yazdığımda plugin listesinde yok protocollibide yükledim ancak çalışmıyor bi yardım ederseniz sevinirim.
  10. TheLeagueTr

Bi plugin isteğim var ismini bilmiyorum yardım ...

öncelikle herkese selamun aleyküm . arkadaşlar ben kitli hungergames kurucam ama sonoyuncudaki gibi tabelalarla servere girsinler istiyorum . tabelanın üstünde kaç dk kaldıgını felan yazmasını bunu hangi hungergames pluginiyle yapabilirim veya hangi tabela pluginiyle ? bi yardımcı olursanız...
  11. TheLeagueTr

s.a essentials kitleri !!!

s.a essantials da kitlere edit item vermek istiyorum ama protection : 6 yaptığımda gine koruma 4 geliyo yardımcı olurmusunuz ?
  12. TheLeagueTr

s.a acil yardım lütfen

s.a the bukkit games pluginini bilen birisi varsa lütfen yardımcı olabilirmi skype : chanser69 ordan soracaklarım var eğer isterse burdan konuşma ile söyleyebilirim lütfen yardımyaw bi allahın kulu yokmu yardım edecek !
  13. TheLeagueTr

the bukkit games [yardım]

arkadaşlar ben hg server kuruyorumda chestlerin içindekileri ayarlamayı yapamadım hazır ayarlı cornucopia.yml dosyası varsa link atarmısınız ?
  14. TheLeagueTr

SpectiraGaming Pluginer Alimi

S.a Arkadaşlar Ben Pluginden iyi hatta çok iyi anlayan pluginer anlıyorum verdiğim kodları javalara geçirebilecek birini ve bu işi yapana ileride ödül bile vericem . Siz Böle Biriyseniz Benle iletişime Geçin Skype: chanser69
  15. TheLeagueTr

yardım !!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadaşlar çekirdek server kurdum ama serveri kapatıyo ben sadece plugine res atmasını istiyorum nasıl olcak bi yardım lütfen...
  16. TheLeagueTr

yardım faction plugini !

ben faction pluginini yükledim çalışıtı ama klan kurunca isimleri görünmüyo
  17. TheLeagueTr

Acil yardım lütfen !!!!!!!!!!

worldden worlde geçerken multiverse portalı kullanıyom diyelimki isimleri skyworld le plotworld . skyworldden plotworlde geçerken itemler aynı kalıyo . itemler her worldde ayrı olsun istiyorum nasıl yapabilirim
  18. TheLeagueTr

[*] SUNNYCRAFT [*] HUB SERVER ! 1.6.2 | IP: sunnycraft.nitrado.net

SunnyCraft HUB SERVER ! FactionWars / Skyblock / TF2 / Spleef Serverimizde Bolca Event ve Ilgili Adminler Vardır ! Çok Oyunculu Ve Güzel Bir Serverdir. Server 1 Ay Önce Kurulmuştur. 6 Ay Kesin Açık Kalacaktır. Fonksiyonel ve Tamamen El Emeği Olan Map'imizde 14 Builder Çalışmıştır.. Sürekli...
  19. TheLeagueTr

Yardim lag sorunu....

minecraft server kurdum hamachisiz ama lag oluyo ram vermeyi denedim 6 gb ramim var ama 1 gb dan fazla veremiyorum bunu nasıl yapabilirim ?
  20. TheLeagueTr

yardim minecraft No-ip ile hamachisiz server ....

arkadaşlar ben hamachisiz server kurdum port açtim no ipden host açtim felan herşeyi yaptım ama no ipdeki hostu yazarak giremiyorum yârdim edin no ip e benzer bi site vb varsa söyleyebilirmisiniz .
  21. TheLeagueTr

server ram .....

s.a benim serverim 1 gb ram var 1 gb ram kaç kişi alir ? kasma ve lag olmadan ?
  22. TheLeagueTr

Yardimmmm.....

arkadaşlar spacebukkiti kurdum panel/insall/index.php ye girdim böylece kaldı çözümünü bilen varmi! Lütfen Yardim Edin !!!
  23. TheLeagueTr

[yardim]SpaceBukkit Filezilla

s.a arkadaşlar ben space bukkiti yapmaya çalişiyorum filezilladan siteye ekliyorum spacebukkitpaneli bazı dosyalar aktarılamıyor bu sorun olurmu ?
  24. TheLeagueTr

[yardim]SpaceBukkit......

s.a bana bukkit server kurulumunu gösterebilirmisiniz filezillayı yükledim ama site nasıl yapcam yardim edebilirmisiniz
  25. TheLeagueTr

[Yardim]S.a HungerGames ....

S.a ben hunger games server kurdum herşeyi tmm ancak yerlerin oyun başlamadan önce kırılmasını istemiyorum nasıl yapcağımı bilmiyorum bilen varsa yardimci olabilirmi şimdiden teşekkürler . yardimci olanin mesajini beğencem konularinida beğencem .