yardım !!!!!!!!!!!!!!!!!!

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar çekirdek server kurdum ama serveri kapatıyo ben sadece plugine res atmasını istiyorum nasıl olcak bi yardım lütfen...

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha açıklayıcı anlatırmısın

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ben the bukkit games pluginini yükledim oyun bitince sw ye stop çekiyo ben stop çekmesini istemiyorum sadece plugine res atmasını istiyorum o nasıl olcak[DOUBLEPOST=1378984094,1378984063][/DOUBLEPOST]skype varsa ordan daha iyi anlatabilirim

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ya ben the bukkit games pluginini yükledim oyun bitince sw ye stop çekiyo ben stop çekmesini istemiyorum sadece plugine res atmasını istiyorum o nasıl olcak[DOUBLEPOST=1378984094,1378984063][/DOUBLEPOST]skype varsa ordan daha iyi anlatabilirim

Balat.bat tı düzenlemen lazım

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl düzeltcemki ?[DOUBLEPOST=1378985103,1378984999][/DOUBLEPOST]hemde bende host var başlat . bat yokki

nerolucien

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forumda iyi bir pluginer olmayınca böyle olur. Dostum Kitli olan hungergames'den bahsediyor rtoolkit olmadan çalışmaz. Rtoolkit oyun bitince server'ın kapanmasını engeller. 1Snlik kapanır sonrea tekrar geri açılır yani hiçbir şekilde server'ı kapatamazsın. İntarnette videolarını bulabilirsin. RTOOLKİT
İşine yaradıysa beğen.

Twiti

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum konsoldan Reload yada Restart yazmayı dene...

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
The Bukkit Games isimli Hunger Games formatındaki plugin, worldün kırılmasına izin verir. World dosyasını yenilemek için her oyun bittiğinde serverın yeniden başlatılmasını ister, bu nedenle konsola stop komutunu gönderir. Eğer her oyun bittiğinde serverın kendi kendine açılmasını istiyorsan, RemoteToolkit isimli plugini kurman gerekir.

Eğer bu seni aşıyorsa, alternatif olarak Survival Games isimli, kitsiz hg olarak da bilinen plugini kullanabilirsin. Survival Games isimli plugin, haritanın kırılmasına izin vermediğinden, oyun bitince restart zorunluluğu da olmuyor.