Arama sonuçlarınız

1. TheBloodyMask

8 yıl ve kocaman bir hayal kırıklığı.

Nostaljik bir şey yazmak planlarım dahilinde değil. Beni buradaki 8 yıllık üyeliğime rağmen görmemiş olmanız oldukça doğal, hatta bir çoğunuzun gözüne bir hayal kırıklığı olarak 2014'teki oyun çekilişinin üçüncü kazananı olarak takma adım okutulmuştur. Pek hatırlanası bir insan olmasam da...
  2. TheBloodyMask

Youtube'un Oyun Sektörüne Etkisi

Herhalde farketmişsinizdir , azıcık ucundan bile saygı duyulacak kadar iyi bir oyun olduğunda ve bu oyun malum kişiler tarafından oynanıp youtube videosu olarak koyulduğunda bu 10 milyon abonesi olan şahısları izliyorlar , diyelim ki 5 yüz bin abone farklılık var bu youtuberların her birinin...
  3. TheBloodyMask

Hadi Gel Undertale Hikayesi Harmanlayak

Çoğunuzun bilmediği üzere UNDERTALE isimli harika oyun genellikle USE YOUR IMAGINATON diyor ve hikayede çok büyük boşluklar oluşuyor bundan sonrası ağır SPOILER sayılacağı için hiç değilse NEUTRAL sonu görmüş olmanız tavsiye edilir. Bildiğiniz üzere oyunda KARARLILIK denen bir şey var , benim...
  4. TheBloodyMask

1.8.8 Tam Buildlik Dağ Seedi !

Aşağıda göreceğiniz evi yaptığım dağda spawnlanıyorsunuz :P (Dağ göreceğiniz üzere deniz manaralı bol ağaçlı bol koyunlu yanında havuz olarak kullanılmak üzere gölet olan tatlı şirin "Küçük" bir dağdır ^^ (evet build yaparak gösterdim :P ) Seed : 1465914821
  5. TheBloodyMask

1.8.1 Survival için başlangıç seedi

Merhaba bugün paylaşacağım seedi kendim keşfettim. Minecraft'ta build yapmak için rastgele dünyalar oluşturuyordum ve bu dünyaya denk geldim: (Not: Seedin keşfettiğim fazla özelliği yoktur. Olup olmadığınıda bilmemekteyim. ) •Spawnın yakınında (arkanızı dönüp bakmanız yeterli) bir köy var...
  6. TheBloodyMask

Minecraft Kütüphanesi

1.Bölüm/Tanışma : Adım... gerçekten adım neydi ki benim adım... Lakabım AirBorn idi bunu hala hatırlıyorum. en son hatırladığım şey o dev kütüphanedeki lanetli kitabı okuduktan sonra buraya düştüğüm. Anılarımın hepsi bulanık. Aynı zamanda nedense...
  7. TheBloodyMask

BF 3 Operation Swordbreaker da siyah ekran

Merhaba geçen seferki konuda oyunun yavaş kurulduğunu söykemiştim yeni hdd (iki dakika sonra hdd bozuldu 2 gün bekledim) alıp taktırmam falan gerekti artık o sorun aşıldı . tam oyundaki ilk adam akıllı operasyona gireyim dedim girdim oyuna işte operasyonun sonuna doğru sanırsam Man the LMG...
  8. TheBloodyMask

BF3 çok yavaş kuruluyor.

Merhaba, bu gün aynı başlıktaki sorunu yaşamaktayım CD den kurmama rağmen 5 dakika da %1 ancak kuruluyor ve evet oyunum orjinal isterseniz origin hesabımın resmini atabilirim (olay leptopumda da masa üstümdede aynı) (oyunu bu gün satın aldım)
  9. TheBloodyMask

Neden olduğunu anlayamadığım crash.

Mehaba,bir türlü ne olduğunu anlamadığım iki adet hata alıyorum o hataların ikisi: " 2015-05-02 14:39:49 [WARNING] [ForgeModLoader] The coremod mods.battlegear2.coremod.BattlegearLoadingPlugin does not have a MCVersion annotation, it may cause issues with this version of Minecraft 2015-05-02...
  10. TheBloodyMask

|Okyanus Hayranı Çocuk|

Aldığım eleştiriler üzerine birkaç değişiklik yaptım (yapabildiğim kadar tabi) umarım yeni halini beğenirsiniz: Shadersız: apply to minecraft now Shaderlı (Olduğu kadar Tabi): apply to minecraft now
  11. TheBloodyMask

TP-LINK 722N Driverı hakkında soru

Öncelikle Selamun Aleykum. Şu anda win 7 sahibiyim ve Windows 10 Technical Prewiew'ı denemek istiyorum ancak indirmeden önce şunu sormak istiyorum. Acaba TP-LINK 722N cihazımın win 8.1 driver'ı win10 technical prewiew da da çalışır mı ? Şimdiden teşekkür ederim. (Bir de indirme sayfasında iki...
  12. TheBloodyMask

Adını Veremediğim Skin

Gördüğünüz Skine ad olarak Lord Of Hell ya da King Of Nether ismini vermek geldi içime tam karar veremedim artık siz istediğinizi dersiniz: Shadersız apply to minecraft now Shaderlı (Olduğu Kadar) apply to minecraft now Premium Kullanıcıları kullanmak için ''Apply To Minecraft Now''...
  13. TheBloodyMask

Lord Of Ices

Bu sefer adı üstünde Buz Lordu yapmaya çalıştım sonuç olarak bu çıktı : Shadersız apply to minecraft now Hemen Hemen Shaderlı apply to minecraft now Kullanmak isteyenler "apply to minecraft now" yazısına tıklayabilir
  14. TheBloodyMask

Kurosaki Ichigo (Olduğu kadar tabi)

Canım Sıkılmıştı işte 1.8 de ichigonun bankai formunun çok daha güzel gözükebileceğini farkettim neden denemeyeyimki dedim ve yapmaya çalıştım Animeye göre en yeni bankai yi yapmaya çalıştım sonuç bu oldu : apply to minecraft now Sizce bir amatöre göre nasıl :D Maskeyi çıkarıp biraz saç...
  15. TheBloodyMask

Kendini Yap!

Başlıktaki gibi kendiniz en sevdiğiniz kıyafetlerin aksesuarlarınız ve benzeri ile minecraft skini yapıp gurur duyuyorsanız (şimdi kötü yapacağımızı mı düşünüyorsun! deyip atlamayın) bu konuya koymanızı istiyorum. Hem premium sahibi olan arkadaşlar kendine güzel bir skin yapabilir yada bulabilir...
  16. TheBloodyMask

End Star

Adım Jason babamın adı Brine'dır ancak herkes onu Herobrine diye çağırır neden bilmiyorum, Annemi ise kendimi bildim bileli hiç görmedim Bölüm 1 Yükseliş Sonra 756 yılının Yazında etrafta telaşlı bir şekilde dolaşan bir Enderman gördüm elinde ise nether stara benzeyen ancak mavi renkte ve...
  17. TheBloodyMask

Uplay rezaleti

Merhaba ben geçenlerde 20 Tl ye Media marktan orjinal farcry3 almıştım bugün oyuna gireyim derken hesap açmamı istedi uplay açtım Server çökük dedi bıraktım şimdi tüm param boşamı gitti? yoksa düzeltirlermi (Crackle uğraşmayı pek seven bi insan değilim (BF2 nin cd sini kaybedip crack launcher...
  18. TheBloodyMask

Bir Tahta Kazmanın Yaşamı

:emin: Tahta kazmalara değer verin derneğinden gönderilmiştir :p ;)
  19. TheBloodyMask

RaptorEx gel buraya

''Evet benim 0 kere açıldı eğer biri açarsa forumu bırakırım'' @RaptorEX hatırladın mı bu mesajını? Şimdi forumu bırak /(.O.)\ (Maksat sohbet etmek)(Bırakma bırakman için açmadım gel sohbet edelim)(Hakkını Helal Et)
  20. TheBloodyMask

Minecraft Shadermod skin problemi

Merhaba,Ben TheBloodyMask bugün size bir şey sormak için bu konuyu açtım. Brkaç gündür uyuzuma giden bir şey vardırki oda shader mod kullandığımda first person modundayken elimin yok olması siyah gözükmesi veya beyaz gözükmesi ki bu osrun sadece seus da oluyor bu daha önce olmuyordu eğer çözümünü...
  21. TheBloodyMask

Hadi gelin müzik dinleyelim :3

Evet dediğim gibi insanlar beğendikleri ve başkalarınında beğeneceğini şarkıları falan burada paylaşacak ben başlıyorum Bu günlerde bayağı dubstep dinler oldum alın bakalım umarım beğenirsiniz
  22. TheBloodyMask

Mikrofonumun basını ayarlayamıyorum

Başlıkta belirttiğim gibi Win 8 leptopumda sorunsuz çalışan mikrofon win 7 bilgisyarımda çalışmıyor. İşte resim:
  23. TheBloodyMask

Ataşlı Ataşlı Işınlı Işınlı endermanler

Evet şu anlaık iki tane ateşli enderman yaptım ışınlılara başlıyacağım birazdan ancak önceden endermanleri paylaşayım istedim işte bahsettiğim iki ateşlı ennderman: apply to minecraft now apply to minecraft now kullanmak için APPLY TO MINECRAFT NOW yazısına tıklamanız yeterlidir apply...
  24. TheBloodyMask

Ejdarhayı Öldürdükten Sonra Çıkan Yazı

Merhaba,sorum: End'de ENDERDRAGON isimli BOSS'u öldürdükten sonra çıkan dev yazının türkçesini hep merak etmişimdir.Acaba üşenmeyip bunu çeviren bi arkadaşımız varsa buraya yazabilirmi? Şimdiden Teşekkürler.
  25. TheBloodyMask

Minecraft polarize 3D yapılırmı?

Merhaba,size soracağım şey: Minecraftta Analgyhp 3D seçeneği var hepinizin bildiği gibi ancak bu benim polarize 3d gözlüğümde çalışmıyor. Minecraft'ta polarize 3d yapılırmı yapılırsa nasıl yapılır biliyormusunuz? Şimdiden teşekkür ederim.