Uplay rezaleti

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben geçenlerde 20 Tl ye Media marktan orjinal farcry3 almıştım bugün oyuna gireyim derken hesap açmamı istedi uplay açtım Server çökük dedi bıraktım şimdi tüm param boşamı gitti? yoksa düzeltirlermi (Crackle uğraşmayı pek seven bi insan değilim (BF2 nin cd sini kaybedip crack launcher kullanmıştım tekrarmı yapmama gerek yoksa uplayi silsem gidermi :( )

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bende Farcry 3 sorussuz çalıştı.Acaba sende neden olmuyor...

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hesap kurmadım çünki uplaye kurmam gerekiyor server çökük bu arada ORJİNAL KATILIMSIZ daha oyunun menüsünü bile göremedim :( 20 Tl mi istiyorum UBİSOFT hatta 1-2 ay daha bekletirsen PS 4 le Xbox One ı çıkartırım bi tarafından :D (3 aylık garantisi var)[DOUBLEPOST=1410769369,1410769287][/DOUBLEPOST]Bilmem Sv çökükmüşte kaydedemez mişizde bari yedek server olsaydı bitarafda oradan şey etseydiniz (deneme bir uplayi sileceğim muhahahahahhaha)

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Uplay sinirden insanı öldürtebilecek bir servis.Bekle Düzelir .-.

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uplay sinirden insanı öldürtebilecek bir servis.Bekle Düzelir .-.
Daha yeni aldım pyunu ne beklemesi 20 liramı harcadım ben ona hakkımı istiyorum (4 aya gelirse şu altın kaplamalılardan alıcam ps 4 ü ubisoftu yöneten adamı dövüp :D )

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
deneme bir işlemedi deneme iki olarak önerisi olan (updating diyo hayırlısı olsun dönünce oynmaarım (saat 7 de dönecek çünki o öğlenci :() (uplay düzeltti kendini bi yarım saatim mi ne var :()

Son düzenleme:

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düzelecek.. Benimde ac3, ghost recon future soldier, hawx 2 falan var 1 tane daha bişi vardı neyse bende hesap aldım.. Server olayı var biraz bekle.. Acelen ne orijinal oyun işte multiplayer girersin.. Çok uzun sürmez..

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Düzelicekte Media Marktan Niye Aldın Ya .... G2A dan Alsaydın Daha Kar Ederdin Ve steam Üzerinden Olduğu İçin Sorun Olmazdı