Minecraft Kütüphanesi

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Bölüm/Tanışma :
Adım... gerçekten adım neydi ki benim adım... Lakabım AirBorn idi bunu hala hatırlıyorum. en son hatırladığım şey o dev kütüphanedeki lanetli kitabı okuduktan sonra buraya düştüğüm. Anılarımın hepsi bulanık. Aynı zamanda nedense sinirlendiğimde açık mavi bir ışık ile parlayan garip bir dövmem var, şekli rüzgara benziyor . Fazla kaslı değilim. Kasabadan uzak göl manzaralı bir kulübede yaşıyorum. Sanırsam 5 yıl önce "Element Yöneticileri" isimli bir kitap okumuştum , kitapta belli insanların elementleri ve element kombinasyonlarını yönetebildiğini anlatıyordu . Neyse size yolculuğumun başladığı zamanı anlatayım.

* DANG! DANG! DANG!
AB Huh? Bu sesde n- !
*Dev bir patlama sesi !

GA : Seçilmişi yakalayın! General AteşKan size emrediyor!
AB: Sizde kimsiniz ve burada ne arıyorsunuz!
GA: Hafızan hala yerinde değil demek *Sinsice bir gülüş. Aileni öyle katletme...
( İşte o an her şey aklıma şimşek hızıyla kazındı. o an duyduğum intikam hissi ile dev kanatlarım ve oluşturduğum hava basıncı ile kesinlikle ana kadar yapılmış en iyi excalibur klonundan bile daha keskin bir kılıcım oldu oradaki 50 adet askeri öldürdüm ve General AteşKan'ın kellesini Hava Halkı Kralı'na teslim ettim ve yolculuğuma başladım.

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
güzel ama direk bitirmişsin çok kısa

ftadoris

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2.sayfa varmı diye baktım yani kısa bitti :D

CreeperCaptaoiin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Karakterin dövmesi rüzgara benziyor onu anladık peki rüzgar neye benziyor. :D 404 not found error yani rüzgarın şekli şemali yok dikkatimi çekti

ftadoris

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Havaya benziyor. Peki şimdi sen hava neye benziyor diye sorarsan oda gök yüzüne benziyor . :D !11!1!