Arama sonuçlarınız

1. A

Assassins Creed Skin isteği

Merhaba assassins creed revelationsdaki ezio skin yaparmısınız ancak kıyafeti beyaz değil gri olcak şimdiden teşekkürler
  2. A

Lordar Usta Mc Map Ekibi Tekrar Oluşturuluyor!

Sayın Arkadaşlarım.2012 Eylül Aylarında Bir Konu Açmıştım Map Ekibi Yapıyorum Diye.Daha Sonra Okul Nedeniyle Bilgisayarımı Kaldırmıştım,Bugün Geri Kurduk.Ve Gördümki Benim Ekibim Dağılmış.Yeniden Oluşturacağım.Şimdi anıl öz adlı bir arkadaşımızı ekibime aldım.ama daha eksiklerimiz var.Öncelikle...
  3. A

Beyler Waypoint'lere Gıcık Oldum.Yardım Edin.

Arkadaşlar Reis Minimap 1.2.5 İndirdim.Oynuyorum Bi Waypoint Ekleyesim Geldi.Ekledim Evimin Yanına.İyi Hoş.Ama Başka Map Açtığımda Waypoint Hala Duruyor.Bundan Şikayetçi Değilim Ama Ne Yaparsam Yapayım Bir Türlü Silemedim Waypoint'i.Nasıl Silinecek Bana Detaylı Bir Şekilde Açıklarmısınız?
  4. A

Smart Moving Mod(1.2.5)Türkçe Anlatım

Arkadaşlar Başka Bir Konu Var Biliyorum Ama O Konudaki Arkadaş Player API Modunu Unutmuş Ve İngilizce Readme Olduğu İçin Hiçbirşey Anlaşılmıyor.Ben Türkçeye Çevirdim Kendi Ellerimle Ve Karışık Değil. Önce Player API'yi Yükleyin.Yoksa Smart Moving Çalışmaz.Sonrada Smart Moving'i Yükleyin. BeniOku...
  5. A

Map Ekibi Yaratıyorum,Lütfen Katılın.

Arkadaşlar,Ekibi Topladım Sayılır.2 Kişi Daha Lazım. Bina Yapımında Usta Birini Arıyorum.5-6 Katlı Binaları Yapabilecek Biri. Ve Son Bir Builder Daha Arıyorum.Bu Linkteki Yapılanların Dışında Birşeyler Yapacak::http://www.mediafire.com/?x6umampa69ympgg Ve Sonrada İlk Mapımıza Başlıcaz.