Beyler Waypoint'lere Gıcık Oldum.Yardım Edin.

Konusu 'Modlar ve Eklentiler' forumundadır ve adalar42 tarafından 24 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. adalar42

adalar42 Bir Stack

Arkadaşlar Reis Minimap 1.2.5 İndirdim.Oynuyorum Bi Waypoint Ekleyesim Geldi.Ekledim Evimin Yanına.İyi Hoş.Ama Başka Map Açtığımda Waypoint Hala Duruyor.Bundan Şikayetçi Değilim Ama Ne Yaparsam Yapayım Bir Türlü Silemedim Waypoint'i.Nasıl Silinecek Bana Detaylı Bir Şekilde Açıklarmısınız?

2. Furkanipek

Furkanipek Zombi Katili

hmm ozaman re'is mini map menusunden marker options a gir marker disabled yap istediğin zaman enabled yapabilirsin :)

3. adalar42

adalar42 Bir Stack

menuye nasıl gircem

4. Cruel_SLayer

Cruel_SLayer Zombi Katili

Bak şimdi kardesm oyundayken ''M'' tusuna basınca menu açılacak ordan waypoint sekmesi var altta ona tıklıcan orda enable - disable olucak orda istediğini etkisizleştir istediğini etkinleştir.

5. Furkanipek

Furkanipek Zombi Katili

kardes doğru sölüo adalar aynısını yap :)

6. berko32

berko32 Sudan Çıkmış

arkadaşlar ben waypoint ekleyemiyom esc ye basıyorum menü çıkıyo ama waypoint sekmesi yok

Baskomser55 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş