Lordar Usta Mc Map Ekibi Tekrar Oluşturuluyor!

adalar42

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Sayın Arkadaşlarım.2012 Eylül Aylarında Bir Konu Açmıştım Map Ekibi Yapıyorum Diye.Daha Sonra Okul Nedeniyle Bilgisayarımı Kaldırmıştım,Bugün Geri Kurduk.Ve Gördümki Benim Ekibim Dağılmış.Yeniden Oluşturacağım.Şimdi anıl öz adlı bir arkadaşımızı ekibime aldım.ama daha eksiklerimiz var.Öncelikle redstone devrelerinden çok iyi anlayan birine ihtiyacımız var.ama yaptıkları şeyler basit pistolle gizli kapı vb. değil.önceki ekibimizden bir elemanımız işinde redstone devreleri işinde uzmandı.Örneğin kumdan kapı yapmıştı bize.Şarteli çekince kumlar çekiliyordu ve geçiyorduk.tekrar çekincede kumlar geri yükseliyordu.Şimdi redstone dan iyi anlayanlar bir harita yapıcak,flat dediğimiz dümdüz harita olacak,yaptıkları eserleri gösterecek,tabela ile isimlerini söyleyecek ve en önemlisi!redstone devrelerinin üstünü cam ile kaplayacak ve bizde göreceğiz.Redstone elemanından sonra yardımcı builder'e ihtiyacımız var.Ve birde interneti iyi olan,hamachi işlerini anlayan birine ihtiyacımız var.bakın üstüne bastıra bastıra söylüyorum interneti iyi olmalıki hepimiz onun açtığı swye gelip map i yapıcaz.bunların dışında başka 2 gönüllü daha alıp map yapımlarına başlayacağız.şuandan itibaren alımlar başlamıştır.herkese bol şans!

A

[AG]´Hasann

Ziyaretçi
Selam,
ben katılabilirim. Yani çok fazla redstone bilgim olmasada builderlık hakkında spawn ve normal warp yapıtlarında çok fazla bilgi ve düşüncelerim var.

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Redstoneden anlarım ama:D alırmısın bilmem

EDİT: Serverıda kurarım lag olmuyor benimkilerde:D

adalar42

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Selam,
ben katılabilirim. Yani çok fazla redstone bilgim olmasada builderlık hakkında spawn ve normal warp yapıtlarında çok fazla bilgi ve düşüncelerim var.

Redstoneden anlarım ama:D alırmısın bilmem

EDİT: Serverıda kurarım lag olmuyor benimkilerde:D

konumu tam olarak okumadınız herhalde bakın ne demişim:

"Şimdi redstone dan iyi anlayanlar bir harita yapıcak,flat dediğimiz dümdüz harita olacak,yaptıkları eserleri gösterecek,tabela ile isimlerini söyleyecek ve en önemlisi!redstone devrelerinin üstünü cam ile kaplayacak ve bizde göreceğiz. "

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
konumu tam olarak okumadınız herhalde bakın ne demişim:

"Şimdi redstone dan iyi anlayanlar bir harita yapıcak,flat dediğimiz dümdüz harita olacak,yaptıkları eserleri gösterecek,tabela ile isimlerini söyleyecek ve en önemlisi!redstone devrelerinin üstünü cam ile kaplayacak ve bizde göreceğiz. "
Tamam olur:D