UgurkansTR kullanıcısının son içeriği

1. UgurkansTR

Ilk skriptim | Tnt Engellemek

Güzel olmuş ama envanterden silmesin tnt yi :D
  2. UgurkansTR

Schematic Hakkında Soru

Serverin dizininde world diye bir klasör var onu kopyala.. Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  3. UgurkansTR

HUB SERVERİMİZE PROFESYONEL PLUGİNER ALIMI

Ondan sonra programa oyuncunun launcher giriş şifresini alan birseyde koyarsın :p Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  4. UgurkansTR

Schematic Hakkında Soru

Tüm world u schematic alman tavsiye edilmez ve kaldıramayabilir. World u kopyala yada tek tek schematic al :) Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  5. UgurkansTR

Sunucumda; ç,ğ,ö,ş,ı Harflerini nasıl kullanabilirim

Türkçe desteği yok.. Çöker, Türkçe karakter kullanma config lerde... Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  6. UgurkansTR

Oynadığınız Online Browser Oyunları

DarkOrbit en iyisi kardesim 3d destegi bile var. Browser oyunu (tr3 VRU beklerim :3 ) Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  7. UgurkansTR

HUB SERVERİMİZE PROFESYONEL PLUGİNER ALIMI

IRFN hakli oyuncu isterse hile programinin id sini normal bir idye cevirebilir (1.7.2 gibi) . Hileleri tamamen engelleyebilmen imkansiz. Cok fazla anticheat pluginleri kullaniriz derseniz sadece daha fazla lag a sebep olur. Iyi oyunlar. Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  8. UgurkansTR

Herkese Benden Çay!

-_- Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  9. UgurkansTR

SealCraft Efsanesi Yeni İsimle Geri Döndü

Sealcraft ismini kirletiyorsun ! Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  10. UgurkansTR

Draw my ting minigamesi türk serverlara gelebilirmi

Yapariz :3 Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  11. UgurkansTR

|Minecraft Realms Klanı|Türkiyede İlk|Güven Ortamı|Takım Ruhu|Tamamen Güvenli|Hosted By Mojang|

çok eğlenicez ben önceden gördüm benim ile beraber katilan diger kişiler skype eklesin ugurkans_mc :creeper:
  12. UgurkansTR

|Minecraft Realms Klanı|Türkiyede İlk|Güven Ortamı|Takım Ruhu|Tamamen Güvenli|Hosted By Mojang|

olm insan ortagına haber vermezmi la skype den :D sölesene olm foruma açmadan önce :D ekle ekle :DIsim: tanıon zaten beni la :d Minecraft Ismi: UgurkansTR Yaş: 15 Premium'musun: yes Skype: ugurkans_mc Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: zaten kariyerimi bilion :D 3 yıl oldumu la :3
  13. UgurkansTR

Yardım - Mob Dogmuyo

ip adresi mesaj atabilirmisin gelip ilgilenim.
  14. UgurkansTR

Minecraft heykel ölçüleri

http://gamesloveres.com/wp-content/uploads/2014/03/skin-minecraft-stevei-lost-the-original-steve-skin----minecraft-forum-msu9fpld.jpg umarım bu yardımcı olmuştur