Arama sonuçlarınız

1. UgurkansTR

Ilk skriptim | Tnt Engellemek

Güzel olmuş ama envanterden silmesin tnt yi :D
  2. UgurkansTR

Schematic Hakkında Soru

Serverin dizininde world diye bir klasör var onu kopyala.. Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  3. UgurkansTR

HUB SERVERİMİZE PROFESYONEL PLUGİNER ALIMI

Ondan sonra programa oyuncunun launcher giriş şifresini alan birseyde koyarsın :p Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  4. UgurkansTR

Schematic Hakkında Soru

Tüm world u schematic alman tavsiye edilmez ve kaldıramayabilir. World u kopyala yada tek tek schematic al :) Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  5. UgurkansTR

Sunucumda; ç,ğ,ö,ş,ı Harflerini nasıl kullanabilirim

Türkçe desteği yok.. Çöker, Türkçe karakter kullanma config lerde... Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  6. UgurkansTR

Oynadığınız Online Browser Oyunları

DarkOrbit en iyisi kardesim 3d destegi bile var. Browser oyunu (tr3 VRU beklerim :3 ) Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  7. UgurkansTR

HUB SERVERİMİZE PROFESYONEL PLUGİNER ALIMI

IRFN hakli oyuncu isterse hile programinin id sini normal bir idye cevirebilir (1.7.2 gibi) . Hileleri tamamen engelleyebilmen imkansiz. Cok fazla anticheat pluginleri kullaniriz derseniz sadece daha fazla lag a sebep olur. Iyi oyunlar. Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  8. UgurkansTR

Herkese Benden Çay!

-_- Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  9. UgurkansTR

SealCraft Efsanesi Yeni İsimle Geri Döndü

Sealcraft ismini kirletiyorsun ! Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  10. UgurkansTR

Draw my ting minigamesi türk serverlara gelebilirmi

Yapariz :3 Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  11. UgurkansTR

|Minecraft Realms Klanı|Türkiyede İlk|Güven Ortamı|Takım Ruhu|Tamamen Güvenli|Hosted By Mojang|

çok eğlenicez ben önceden gördüm benim ile beraber katilan diger kişiler skype eklesin ugurkans_mc :creeper:
  12. UgurkansTR

|Minecraft Realms Klanı|Türkiyede İlk|Güven Ortamı|Takım Ruhu|Tamamen Güvenli|Hosted By Mojang|

olm insan ortagına haber vermezmi la skype den :D sölesene olm foruma açmadan önce :D ekle ekle :DIsim: tanıon zaten beni la :d Minecraft Ismi: UgurkansTR Yaş: 15 Premium'musun: yes Skype: ugurkans_mc Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: zaten kariyerimi bilion :D 3 yıl oldumu la :3
  13. UgurkansTR

Yardım - Mob Dogmuyo

ip adresi mesaj atabilirmisin gelip ilgilenim.
  14. UgurkansTR

Minecraft heykel ölçüleri

http://gamesloveres.com/wp-content/uploads/2014/03/skin-minecraft-stevei-lost-the-original-steve-skin----minecraft-forum-msu9fpld.jpg umarım bu yardımcı olmuştur
  15. UgurkansTR

Kafatası kolleksiyonu mapı|İsmini söyleyenlerin skinin koyuyoruz.|RESİMLER EKLENDİ

Ayn tabi adam nickleri topladi kendine mapini yapti serverinde kullanir kafalari milleti kandiriyor rapor edin Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  16. UgurkansTR

Kafatası kolleksiyonu mapı|İsmini söyleyenlerin skinin koyuyoruz.|RESİMLER EKLENDİ

Bak artik rapor edicem 3 aydir map nerde looo Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  17. UgurkansTR

La 2 ay dan fazla oldu nerde bu map loo kendinemi saklion tabi skinleri topladin ! Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  18. UgurkansTR

En son ne içtin

Bu konuyu gördükten sonra = mazot Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  19. UgurkansTR

pluginden anlıyanlar baksın

Herseyi gormek istiyorsan plugine gerek yok essentials pluginin config inde spy commands bölumu var gormek istedigin komutlari basina / koymadan ekle :) Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  20. UgurkansTR

Rpgitems Hand ve Type ayarları

One hand icin /rpgitem <item> hand <yazi> Ayni zamanda hand yerine lore ve display da deistirebilirsin kullanim sekli ayni , eger rpgitemi craft lanabilir yapmak istersen /rpgitem <item> recipe yaz ekranda pencere acilir soldaki 3x3 alana yapimini yerlestir bos birakirsan bug olur kaldirmak...
  21. UgurkansTR

3 Yıldır minecraft oynuyorum böyle bir şey görmedim!

Kesin uzaylilar tarafindan ufo ya cekiliosun :D Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  22. UgurkansTR

Bazı Oyuncularda 50 Can Var

Bilip bilmeden alakasi yok deme sunucumda herhangi bir health plugini yoktu sorunu essentials ta bulmustum anlatamam simdi uzun is ama ugrastiriyor herkes icin tek tek :S Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  23. UgurkansTR

Kalıplaşmış Kız Tavlama Taktikleri

En iyisi 31. Maddeyi uygulayalim hemen -_- Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
  24. UgurkansTR

Twitter ve Youtube kapandı sırada Facebook'mu var ?

Youtube kapali su an bende :D sorun deil istesek gireriz :D biz türküz :D ihtiyacim yok Nokia 3310 Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi