Ragael kullanıcısının son içeriği

1. Ragael

anime tr çeviri (içeride detaylı)

merhaba arkadaşlar biliyosunuzdurki naruto one piece vb. bür sürü anime var ve anime çeviri yapmaya başladım çeşitli sitelerde paylaşılıcak. güvenilir. dürüst 2 kişi ekibime bekliyorum. yaş farketmez bende 15 yaşındayım. bilmiyorum diyip gelmemek isteyebilirsiniz beraber ögreniriz beraber...
  2. Ragael

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Lordlar/Rütbeler/Lorddan alınan görevler

Adınız:alper Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]: Gigarun Altın kurala uyacakmısınız: Elbette Ortaçağ rpg oynadınızmı: Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz: şehir ve kale tüccarı Hangi hanedana girmek istersiniz: Sayk Hanesi yaşınız: 14 Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rolümü Dikkatli bir şekilde...
  3. Ragael

Savaşın Sonucu RPG

aekon olsun
  4. Ragael

selam mmorpg whitelist başvurumu dikkate alırsanız sevinirim

selam mmorpg whitelist başvurumu dikkate alırsanız sevinirim
  5. Ragael

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Lordlar/Rütbeler/Lorddan alınan görevler

Adınız:alper Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]: doctor Altın kurala uyacakmısınız: Elbette Ortaçağ rpg oynadınızmı: Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz: şehir ve kale tüccarı Hangi hanedana girmek istersiniz: Sayk Hanesi yaşınız: 14 Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rolümü Dikkatli bir şekilde...
  6. Ragael

Savaşın Sonucu RPG

Ad:alper Yaş:14 oyun adım doctor Olmak istediginiz hanlik :sbon Ooc ve ic nedir: rol dışı konuşmak İstediginiz meslek:tüccar Ortacağ rpg oynadınızmı:daha önce 1 kere Rpg bilgileriniz nelerdir:/me komutundan yardım alıcaz ne yazıkki pek bilgim yok iyi bi serverde ilk deneyimimi yaşamak istedim
  7. Ragael

SİYAH SANCAK KLAN HAKKINDA VE ÜYE ALIMLARI !

ADI:alper SOYADI:coşgun MİNECRAFT VEYA DİĞER OYUN BİLGİLERİ : yaklaşık 2 senedir oynuyorum minecraftı iyi bildigimi dusunuyorum -lol oynuyorum YAŞ:14 YAŞADIĞI ŞEHİR(İSTEĞE BAĞLI):ankara SEVDİĞİ OYUN TİPLERİ(İSTEĞE BAĞLI):fps TEAMPEAK 3 KULLANIYORMUSUNUZ?: evet SKYPE ADRESİ(ÖZEL OLARAK MESAJ...
  8. Ragael

NarutoUzmanki adlı üyenin profil fotoğrafı.

Lan tmm konu kapqnsin :D insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  9. Ragael

Çocukluğumuzdan Kalma Çocuksu Saflıklarımızı İtiraf Ediyoruz :D

Ust kattaki :D ilgincmis alt kattan iseyip yukarimi cikiyo o insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  10. Ragael

boş ders resimleri vol 3-4 :D

Silsemmiki :D insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  11. Ragael

NarutoUzmanki adlı üyenin profil fotoğrafı.

Sizene abi yha isterse kendi resmini koyar isterse ****** ecchi koyar siz isinize bakin takilmayin bolyle seylere insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  12. Ragael

super adamim insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  13. Ragael

İstediğin Texture Packı Söyle Linkini Al

Ultimate pack ver :D yarisi bende varda obur yarisi yok insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  14. Ragael

Dicek bisi bulamiyirum :D insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  15. Ragael

Yeni Kanal Açtım Video Çekicekler Girsin Konuya!!

Arkadasim bende 14 yasindayim alper.cosgun skypem ekle beni yarin konusalim bu konuyu insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.