Arama sonuçlarınız

1. Ragael

anime tr çeviri (içeride detaylı)

merhaba arkadaşlar biliyosunuzdurki naruto one piece vb. bür sürü anime var ve anime çeviri yapmaya başladım çeşitli sitelerde paylaşılıcak. güvenilir. dürüst 2 kişi ekibime bekliyorum. yaş farketmez bende 15 yaşındayım. bilmiyorum diyip gelmemek isteyebilirsiniz beraber ögreniriz beraber...
  2. Ragael

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Lordlar/Rütbeler/Lorddan alınan görevler

Adınız:alper Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]: Gigarun Altın kurala uyacakmısınız: Elbette Ortaçağ rpg oynadınızmı: Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz: şehir ve kale tüccarı Hangi hanedana girmek istersiniz: Sayk Hanesi yaşınız: 14 Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rolümü Dikkatli bir şekilde...
  3. Ragael

Savaşın Sonucu RPG

aekon olsun
  4. Ragael

selam mmorpg whitelist başvurumu dikkate alırsanız sevinirim

selam mmorpg whitelist başvurumu dikkate alırsanız sevinirim
  5. Ragael

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Lordlar/Rütbeler/Lorddan alınan görevler

Adınız:alper Oyun içi adınız [ortaçağ uygun olmalı]: doctor Altın kurala uyacakmısınız: Elbette Ortaçağ rpg oynadınızmı: Evet Hangi mesleğe girmek istersiniz: şehir ve kale tüccarı Hangi hanedana girmek istersiniz: Sayk Hanesi yaşınız: 14 Rpg ile ilgili bilgileriniz: Rolümü Dikkatli bir şekilde...
  6. Ragael

Savaşın Sonucu RPG

Ad:alper Yaş:14 oyun adım doctor Olmak istediginiz hanlik :sbon Ooc ve ic nedir: rol dışı konuşmak İstediginiz meslek:tüccar Ortacağ rpg oynadınızmı:daha önce 1 kere Rpg bilgileriniz nelerdir:/me komutundan yardım alıcaz ne yazıkki pek bilgim yok iyi bi serverde ilk deneyimimi yaşamak istedim
  7. Ragael

SİYAH SANCAK KLAN HAKKINDA VE ÜYE ALIMLARI !

ADI:alper SOYADI:coşgun MİNECRAFT VEYA DİĞER OYUN BİLGİLERİ : yaklaşık 2 senedir oynuyorum minecraftı iyi bildigimi dusunuyorum -lol oynuyorum YAŞ:14 YAŞADIĞI ŞEHİR(İSTEĞE BAĞLI):ankara SEVDİĞİ OYUN TİPLERİ(İSTEĞE BAĞLI):fps TEAMPEAK 3 KULLANIYORMUSUNUZ?: evet SKYPE ADRESİ(ÖZEL OLARAK MESAJ...
  8. Ragael

NarutoUzmanki adlı üyenin profil fotoğrafı.

Lan tmm konu kapqnsin :D insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  9. Ragael

Çocukluğumuzdan Kalma Çocuksu Saflıklarımızı İtiraf Ediyoruz :D

Ust kattaki :D ilgincmis alt kattan iseyip yukarimi cikiyo o insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  10. Ragael

boş ders resimleri vol 3-4 :D

Silsemmiki :D insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  11. Ragael

NarutoUzmanki adlı üyenin profil fotoğrafı.

Sizene abi yha isterse kendi resmini koyar isterse ****** ecchi koyar siz isinize bakin takilmayin bolyle seylere insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  12. Ragael

super adamim insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  13. Ragael

İstediğin Texture Packı Söyle Linkini Al

Ultimate pack ver :D yarisi bende varda obur yarisi yok insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  14. Ragael

Dicek bisi bulamiyirum :D insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  15. Ragael

Yeni Kanal Açtım Video Çekicekler Girsin Konuya!!

Arkadasim bende 14 yasindayim alper.cosgun skypem ekle beni yarin konusalim bu konuyu insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  16. Ragael

Benim abim naruto uzliyodu sende izle diyodu tabi o zamanlar 8-9 yasindayim ne anlicam animeden :D Anime candir :] insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  17. Ragael

Kucukken bizim pazarin yaninda metro insaati vardi tellerin altindan oraya girmisim polisler felan gelmis :D :D (metro insaati bitti) insanlarin olmadiği baska bir alemden tapatalk 2 ile gonderildi.
  18. Ragael

Kanalıma ortak arıyorum

merhaba ben alper 14 yaşındayım 30dk lık videolara kadar rahatca youtubeye yukleyebılırım. :D internetim iyidir pazartesi,salı,çarşamba,cumaları 13:30-15:00 a kadar açığım mcpremium ne yazıkki ögrenci harçlıgıyla olmuyor :D facebook: www.facebook.com/alperozgr skype: alper.cosgun
  19. Ragael

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Ragael *Sadece Gerçek Adınız: alper *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2,5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: spastikgamers,leaf gaming,burak oyunda *Modlu Mc Oynuyormusunuz : hayır *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa...
  20. Ragael

ders sıkıı oluyo baslıyom resim yapmaya :D sagol yinede
  21. Ragael

beyler buda derste yapıldı biraz kötü gibi :D
  22. Ragael

DeCeXVoiS Birlik Alimlari.

Adin Ve Soyadin: alper cosgun Yasin: 15 Minecrafta Ne Zaman Basladin?: 2,5 yıl önce Hangi Konularda Uzmansin: yok Birlige Uyum Saglayabilir Misin: tabii ki facebook: www.facebook.com/alperozgr skype: alper.cosgun
  23. Ragael

boş ders resimleri vol1-2 :)

teşekkür ederim :D
  24. Ragael

boş ders resimleri vol1-2 :)

yorumlarınız esirgemeyin beyler***yorumlarınız esirgemeyin beyler***yorumlarınız esirgemeyin beyler***yorumlarınız esirgemeyin beyler.