oyakabuyaka kullanıcısının son içeriği

1. oyakabuyaka

Bu hesabı bıraktım yeni hesaba geçiyorum artık bby

Bu hesabı bıraktım yeni hesaba geçiyorum artık bby
  2. oyakabuyaka

Duyuru Gamer Yeni Yıl Etkinlikleri!

zaman nasılda hızlı geçti be kesin stevi rapor etme etkinliğinde site yavaşlar kesin :D
  3. oyakabuyaka

MineWorkTR | V10 Eklendi /Kit V10Kazma

onları tek birşeyden sayıyoruz başka bilgi yok
  4. oyakabuyaka

IceNW | 1.8 Kral Faction ! Ejderhalar | Görevler | Tamamen yenilendik ! | Bakmadan Geçme !|

lapissiz factionda çok az kişi var ve bu kişilerde durmadan küfür ediyorlar çözüm getirilirse güzel olur
  5. oyakabuyaka

konu da sadece build ve ip var başka bir şey yokki sw ile bilgi 0
  6. oyakabuyaka

SCTR Faction -[ 1.7 - 1.8 ]- | Rütbeli | Boss | Kasalar | her şey! IP SonCraftTr.Rabisu.Com

konuda yazıları ortalayıp şu '1.' '2.'... yazılarını silersen daha hoş gözükebilir ayriyetden yazıları biraz büyütürsen
  7. oyakabuyaka

konu çok ama çok sade sw hakkında daha fazla bilgi verirseniz güzel olur ne gibi özelikleri var rütbe sistemi vb şeyler varmı yokmu
  8. oyakabuyaka

Tera oynicak arkadaş

beraber tera oynicak arkadaş arıyorum 5 kişilik raid leri tek yapması sıkıntı biraz bide sıkıcı geliyor başlardaki lvl atlamasına yardım ederim oynicak varsa beni skypeden oyun mmorpg oynudur ve 70-75 gb dir belirteyim skype adresim : Soropureiya 2.skype adresim : ------ 14-15 yaşlarında olursa...
  9. oyakabuyaka

| HELOES CRAFT | KIŞ GÜNCELLEMESİ | SİTEDEN KAYIT | SKYFACTİON | 1.8.X |

buildler çok sade olmuş tamamen worldedit le yapıldığını söylenebilecek kadar hemde warpların daha özeleştirilmesi lazım çok sade hep aynı blocklar kulanılmış her yer slab toprak ve glowstone serverinize websend kurup site üzerinden vip satışı yaparsanız sizin için daha kolay ve kulanışlı...
  10. oyakabuyaka

>>>TensaSky<<< Her Pazar Günü Fly Yetkisi Vipler İndirimde 1.8.x Koş!

her şey çok aşırı basit komple worldedit le yapılmış bari köprüleri elle yapsaydınız onu bile worldedit le yapmışınız
  11. oyakabuyaka

Dindoruk.nitrado.net | Rutbe Sistemi | Yeni nesil faction | Ocağa Kadar Ozel İndirimler | 1.7 - 1.8

groupmanager daki dünyalar arasındaki yetkileri aynı yaparsanız sevinirim ormanda rankımız başka lapisde başka
  12. oyakabuyaka

Dindoruk.nitrado.net | Rutbe Sistemi | Yeni nesil faction | Ocağa Kadar Ozel İndirimler | 1.7 - 1.8

siz düzeltiyonuz diğer 2 kurucu aylak aylak geziyor lapisde taş bile kazıyor bumu ilgilenmek
  13. oyakabuyaka

otolapis satma yı kulanınca lapisin stacki 640 a satıyoruz lapisdeki tabeladan satınca stacki 3000 e satıyoruz acaba düzeltirmisiniz sunucudaki kurucuya söylüyorum tınlamıyor server b*k gibi kurucu desen sırf alay ediyor boş boş aylak aylak geziyor gidiyor oyunculara dalıyor itemlerini alıyor...
  14. oyakabuyaka

TEOG - 1 days left

türkçeden 3 yanlış matdan 1 yanlış yapıp eve geldim :D