Dindoruk.nitrado.net | Rutbe Sistemi | Yeni nesil faction | Ocağa Kadar Ozel İndirimler | 1.7 - 1.8

muzaffer5648

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

IP: Dindoruk.nitrado.net
Slot: 34 (ileride arttırılıcak)
Ram: 3 GB (ileride arttırılıcak)
Host: Nitrado

Kurucu: muzaffer_pvo Skype: muzaffer5648
Kurucu: beytullah_pvo

Kurucu: Bandigo Skype: ali.kaya148
Kurucu: kadirbayana Skype: facebook:kadirbayana

Asistan: HermanSCK Skype: live:gamelice
UstaRehber: wittar Skype: live: Danyal_erog24

Otomatik lapis satma
Lapis kirinca item düşme
Şans Kutusu (lapis kirarken düşer)
%99 Türkçe essentials
Ayarlı ve özenli ayarlanmış GroupManager
Rütbe Sistemi Ayarlı
Efsun Sistemi
Edit Sistemi
Koylu Sistemi

Yetkililere saygı çerçevesi içinde davranalım !
Küfür Hakaret ve benzeri şeyler yasaktır !
Reklam yapmak yasak !

Rehber Alımları açık !
Bug bulduğunuz zaman adminlere bildirin ödül alırsınız !
Reklamci Alımları açık !

Son düzenleme:

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
otolapis satma yı kulanınca lapisin stacki 640 a satıyoruz
lapisdeki tabeladan satınca stacki 3000 e satıyoruz acaba düzeltirmisiniz sunucudaki kurucuya söylüyorum tınlamıyor

server b*k gibi kurucu desen sırf alay ediyor boş boş aylak aylak geziyor gidiyor oyunculara dalıyor itemlerini alıyor geri vermiyor sw ile ilgilenmiyor hazır plugin paketi koymuşlar 1 gram hata düzeltmiyolar adam akıllı para kasanlara bug diyip küfür ediyolar sw de admin ilgisi 0 tek yaptıkları aylak aylak gezip oyunculara sataşıp konuşmak sunucuda oyuncular resmen bağırıyor dinleyen admin yok sw de 4 kurucu var 4 ü de ilgisiz böle sunucu çöp

muzaffer5648

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
otolapis satma yı kulanınca lapisin stacki 640 a satıyoruz
lapisdeki tabeladan satınca stacki 3000 e satıyoruz acaba düzeltirmisiniz sunucudaki kurucuya söylüyorum tınlamıyor

server b*k gibi kurucu desen sırf alay ediyor boş boş aylak aylak geziyor gidiyor oyunculara dalıyor itemlerini alıyor geri vermiyor sw ile ilgilenmiyor hazır plugin paketi koymuşlar 1 gram hata düzeltmiyolar adam akıllı para kasanlara bug diyip küfür ediyolar sw de admin ilgisi 0 tek yaptıkları aylak aylak gezip oyunculara sataşıp konuşmak sunucuda oyuncular resmen bağırıyor dinleyen admin yok sw de 4 kurucu var 4 ü de ilgisiz böle sunucu çöp
Öncelikle bu mesajı değerlendiriken dikkat etmediginiz yerleri size acıkca bildirmek isterim 1) Pluginlerimiz hazır degildir 1 hazır plugin yapılıp her sey duzeltilmiştir 2) Sizi takmamız konusunda hatanız var çünkü server buglarını suan kaydettim bilgisayarıma 8 de servere reset atılıp herkezin herseyi gidicektir 3)Otolapis konusunda dun ben marketi hazırlarken arkasım kendisi skritp yazdıgı icin o paralar oyle oldu aksam yine duzelttim arkadasın gelmesini bekliyecegim suan kimseyi banlamak kick atmak istemedigimden dolayı 4) Sizi kesmek konusundada haklısınız onuda sizi oradan uzaklastırmak icin yapıldı + o bug suan duzeltildi İsteklerinizi skype ata bilirsiniz + Formunuzdan Dolayı teşekkür lerimizi iletiriz. Sizin gibi adamlara yetki vermeliyiz bugları tespit edip bunları forma yazmak bir yetkili bile bunu yapmaz teşekkürler yetki isterseniz dilekcenizi bana skype adresimden ata bilirsiniz SKYPE : Muzaffer5648 Örnek:
Merhaba ,
Sunucunuza iyice bir baktım Ve , İyi Ve Tebrik edikmesi bir Sunucu olduğunu Düşünüyorum. Ve Sunucunuz'da Moderator olmak istiyorum , Neden Diye soracaksiniz Bir Aciklayim Hafta İci Ve Disi Cok Bos zamanim var Ve değerlendirmek İstiyorum.

Yaşım:15
Kaç yildir mc oynuyorum:3 yıl
Bilgim , Tam Beni Mod Olarak Almaniz Hem benim Hem sizin için, İyi Olacaktır Emin Olun Pişman Olmassiniz. Teşşekürler Cevabinizi Yazarsanız Sevinirim...☺ Alın Pişman Olmassınız Reklamda , Yaparım Artışı sizde Göreceksiniz..!

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha spawnında adam gibi wg olmayan sunucu. yaratık sesinden geçilmiyor.

plugin paketi hazır alınmış.

muzaffer5648

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Daha spawnında adam gibi wg olmayan sunucu. yaratık sesinden geçilmiyor.

plugin paketi hazır alınmış.
Serverimizin Pluginleri Her server gibi hazırdır ama butun herseyi tekrar kodlanılmıstır sadece rutbe plugini hazır alındı onuda kitlerini ayarladık bugun aksam dedigim gibi 8 de her şey kapanıp warp arsalar vb spawn yaratıklar hersey kapatılıcaktır serverimizin yapım asamasında sadece gorun istedik aksam 8 de gelip degerlendirirsiniz Teşekkürler..

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverimizin Pluginleri Her server gibi hazırdır ama butun herseyi tekrar kodlanılmıstır sadece rutbe plugini hazır alındı onuda kitlerini ayarladık bugun aksam dedigim gibi 8 de her şey kapanıp warp arsalar vb spawn yaratıklar hersey kapatılıcaktır serverimizin yapım asamasında sadece gorun istedik aksam 8 de gelip degerlendirirsiniz Teşekkürler..

'Serverimizin Pluginleri Her server gibi hazırdır ama butun herseyi tekrar kodlanılmıstır' ahahaha :ADS
plugini baştan mı yazdın. her şeyi tekrar kodlanmıştır diyorsun ?

kendi sunucunu diğer sunucularla bir tutma. o plugini aldığın sitede hazır plugin alıp koydu demi oraya

2 gündür kendi plugin paketimle uğraşıyorum :)

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
siz düzeltiyonuz diğer 2 kurucu aylak aylak geziyor lapisde taş bile kazıyor bumu ilgilenmek

muzaffer5648

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
'Serverimizin Pluginleri Her server gibi hazırdır ama butun herseyi tekrar kodlanılmıstır' ahahaha :ADS
plugini baştan mı yazdın. her şeyi tekrar kodlanmıştır diyorsun ?

kendi sunucunu diğer sunucularla bir tutma. o plugini aldığın sitede hazır plugin alıp koydu demi oraya

2 gündür kendi plugin paketimle uğraşıyorum :)
Kardeşim madem çok iyisin iyisini yapmaya calışıyorsun tebrik ederim ama bilmedigin bir şey var ben bu server için 2 hafta ugrasıyorum ve plugin bozultu onu duzelttik + ben sana herseyi demedim bazı seyleri kendimiz tekrar kodladık dedim madem cok iyisiniz bana burda reklam yapmayın kendinizi gösterin

siz düzeltiyonuz diğer 2 kurucu aylak aylak geziyor lapisde taş bile kazıyor bumu ilgilenmek
Bu konuda kesinlikle haklısınız bunları kesinlikle duzeltilicek serverimizin skype grubunda butun herseyi acıkladım bir daha aylak aylak gezinen kurucu veyatta yetkili görürseniz bildiriniz suan sizin isteklerinizi yerine getirmek icin 8 de serveri hazır olarak bekleyiniz

muzaffer5648

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açık tüm buglar giderildi pluginler baştan sona ayarlandı ! [Sunucu açık onu güncel !]

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
groupmanager daki dünyalar arasındaki yetkileri aynı yaparsanız sevinirim ormanda rankımız başka lapisde başka

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
%99 Türkçe essentials
krdşm oyuncuya ne essentialstan bu sadece yetkililer için önemli gereksiz olmuş

Sunucu açık tüm buglar giderildi pluginler baştan sona ayarlandı ! [Sunucu açık onu güncel !]
gerçeği söyle seemy aim sunucudan bi oyuncu ve bunu yazmasını zorladın değil mi ._.