Krebron kullanıcısının son içeriği

1. Krebron

Serverin ve kendine güveniyosan buraya

Genç arkadaşlarımızın gelişmekte olan server girişimlerine destek olmak için bağışta bulunacağım ve yahut serverine ortak olacağım. Bu işten payını almak isteyen genç yatırımcılarımız lütfen bana ulaşsınlar. Discord :[BDO] Shiroe- Yiğit Sağlam - 20#0205 Skype : doktorparasi
  2. Krebron

Faction Servere Alım Mevcuttur.

Bu dünyanın eski bizlerinin pek fazla tanıdığı kalmadı dolayısıyla kendime yeni takım aramaktayım. Finansmanlığını kendim üstleneceğim bir server projesini hayata geçirmek üzereyim. Birtakım eksikler mevcut eğer takımımıza katılmak istiyorsanız bana ulaşmanızı isteyeceğim. Tabi ki her şeyde...
  3. Krebron

2016 Spotify Global Top 50 Listesi

2016'nın global en iyi 50 şarkı listesi Starboy - The Weeknd, Daft Punk Closer - The Chainsmokers, Halsey Rockabye - Clean Bandit, Sean Paul, Anne-Marie Let Me Love You - DJ Snake, Justin Bieber Don't Wanna Know - Maroon 5, Kendrick Lamar I Don't Wanna LiveYok (Kalıcı Yasaklanma) - ZAYN, Taylor Swift Fake...
  4. Krebron

Grand Theft Auto V (GTA V) Hakkında

Cok isterdim fakat burayla ilgileniyorum ve baska bir isim daha var butun yil boyle surecegi icin oynamiyorum artik ayrica platformum da pc. -İyi forumlar.
  5. Krebron

Ben daha çok temel şeyler üstünde durmak istedim siz zaten belirtmiş oldunuz ilginiz için teşekkürler. -İyi forumlar
  6. Krebron

Steam GTA 5 indirme sorunu

Steam o 58 gb lık alanı tanımıyorsa yapabilecğiniz bir şey yok malesef yeniden indirmelisiniz.
  7. Krebron

Kusura bakmayın yanlışlıkla yayınladım henüz yazıyorum. Takip ederseniz memnun olurum.
  8. Krebron

GTA V Hakkında GTA V grand theft auto serisinin son çıkan oyunudur. Bu oyun 2014 Kasım ayında Playstation 4 ve Xbox one için çıkmıştır. Nisan 2015'de ise PC platformu için satışa sunulmuştur. GTA V serinin birkaç karakteri kontrol edebildiğin ilk oyunudur, yani oyuncu görev dışı zamanlarda ve...
  9. Krebron

Elder Scrolls V: Skyrim Hakkında

Elder Scrolls V: Skyrim Bethesda Game Stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Skyrim Elder Scrolls serisinin en çok tercih edilen açık dünya(Open world) rol yapma(RPG) oyunu olmuştur. Skyrim 2011 yılında Microsoft Windows, PlayStation 3, ve Xbox 360 için dünya çapında satışa sunulmuştur. Üç adet...
  10. Krebron

4000 TL PC Önerisi

MSI GTX970 4GB 256 bit DX12 :1463 TL i7 6700 3.4 Ghz :1218 TL MSI Z170A Tomahawk DDR4 3600 Mhz :513 TL Kingston HyperX Savage 8GB 3000 mhz CL15 :296 TL WD 1TB Caviar Blue 7200 rpm 64mb :207 TL Zalman z3 PLUS 600W dahili :348 TL Böyle bir toplama yapabilirsiniz :) -İyi forumlar.
  11. Krebron

[Bedava Oyun] - Ubisoft'un 30. yıldönümüne özel

Çoğunuzun bildiği üzere Ubisoft 30. yıl dönümüne özel olarak UPlay'de birtakım oyunları sırayla bedava yapıyor bu bedava oyun serisinde sıra Assassin's Creed 3 oyununda.
  12. Krebron

GriefPrevention Plugini Sıkıntılarım var...

Pluginin kendi sayfasından ekstra alt perm. var mı diye bakabilirsiniz sonuç itibariyle bunu sorun olarak gören bitek siz değilsinizdir böyleyse durum. -İyi forumlar.
  13. Krebron

Menu yapma hub

Chestcommands plugini biraz daha zahmetlidir fakat ram ve yazılım olarak daha üstündür sunucun için daha iyi ve yaralı olacağını düşünüyorum. -İyi forumlar.
  14. Krebron

Sunucumdaki oyuncular bir hata ile karşılaşıp sunucudan atılıyorlar.

Oyuncuların pluginleri kullanması da panelde gözükmeyen ama etkili bir ram alanı gerektiriyor yanılmıyorsam oyuncu slotunu azaltmayı deneyebilirsiniz. -İyi forumlar.
  15. Krebron

Oyuna Girince İnternet Kopuyor,

Benzer bir hata ile AKK (Adil kullanım kotası) aştığım zaman karşılaşmıştım. Şirketi arayıp sorduğum zaman girdiğiniz oyun şu anda çektiğiniz internetten daha fazla interneti aynı zamanda kullanmak istediğinden kaynaklanıyor olabilir demişlerdi ama şirket amatör ve yeni bir şirketti ne kadar...