Oyuna Girince İnternet Kopuyor,

AliBLGHN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm abilerim,kardeşlerim.

Minecraftta herhangi bir servere girdikten 1 2 dk sonra internet kopuyor oyundan atıp sarı ünlem işareti çıkıyor. Bilgisayarı yeniden başlatınca veya uykuya alıp tekrar açınca düzeliyor. İnternette gezerken video vb. izlerken hiç skıntı yok ama minecraftta sunucuya girince atıyor sadece. İnternette aradım, benzer konular var fakat çok eski konular. herşeyi yaptım ama çözümünü bulamadım. Herhangi bir oyunda böyle bir şeyle karşılaşan varsa ve format atma dışında çözümünü biliyorsanız lütfen yazın. Şimdiden Teşekkür ederim.
bigisayarım win 10 64bit

dikodoksit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güvenlik duvarın/antivirüs programın minecraft'ı engelliyor olabilir

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
...

Son düzenleme:

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. olarak konu açmadan kuralları okuyalım;
  • "Yardım", "acil", "içeri girin" tarzında ifadelerden oluşan konu başlıkları yasaktır
2. olarak nasıl bir hata mesajından bahsediyoruz? oturum açlamadı bad login , Bad Video Card Drivers , Internal Exception: java.net.SocketException: Connection Reset gibisinden??

3. olarak gerekli her şeyin güncelmi ? (java gibisinden)

bu maddeleri biraz elden geçir cevabını ver o zaman daha iyi bir çözüm bulabiliriz!

Krebron

Arminas Prime
En iyi cevaplar
0
Benzer bir hata ile AKK (Adil kullanım kotası) aştığım zaman karşılaşmıştım.
Şirketi arayıp sorduğum zaman girdiğiniz oyun şu anda çektiğiniz internetten daha fazla interneti aynı zamanda kullanmak istediğinden kaynaklanıyor olabilir demişlerdi ama şirket amatör ve yeni bir şirketti ne kadar doğru bir cevaptır bilemiyorum. Sonuç itibari ile internetim yenilendikten sonra düzelmişti bundan kaynaklı mıdır bilemiyorum yinede bir cevap olabileceğini düşündüğüm için paylaşıyorum.

-İyi forumlar.