ibrahim019 kullanıcısının son içeriği

1. I

Wg ile alakalı acil yardım

Ben şimdi wg attım sonra başka dünya geçtim dolandm felan derken ben o yeri.kaybeetim kısacası wg atılan yere gidwblrmym ve NASİL
  2. I

[Sorun]Autorank rutbe atladıkca para vesayre gitmiyor??

############################################################################# # # # Autorank Settings # #...
  3. I

[Sorun]Autorank rutbe atladıkca para vesayre gitmiyor??

Autorank plugini kullanıyorum ve rutbe atlarken para vesayre gitmiyo bunu aktif mi etmedim yoksa plugin öylemi bana bi cevap yazarsanız sevinirim....
  4. I

//TarzCraft.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Full Faction 1.7.X - 1.8.X

Sagolasin yorum için tesekkurler Teşekkür Ederim yorumun için Teşekkür ederim yorumun icin sağolasın Sunucuya Lobi Eklenmiştir....
  5. I

//TarzCraft.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Full Faction 1.7.X - 1.8.X

konuyu uzatmanın bi anlamı yok sen kullanıyosun oyuncuda kullanır bu kadar saçma bi cümlede yok Türk sunucularında hilesiz bir oyun yoktur minecrafttada öyle saten teşekkürler
  6. I

tavsiyen için teşekkürler deniyecem.
  7. I

Haklısında bot sorunlarıyla uğraşıyorum bi çözümünü bulabilsem
  8. I

Yeniyiz daha ilerledikce yeni şeyler ortaya koyacaz inş
  9. I

o hatayı aldıkdan 5 dakika sonra tekrar girmeyi dene
  10. I

Farkındayım herşeyi sade ama hep sade kalacak değil ya gelişmekte olan sunucu daha yeniyiz ve elimizde olanlar bunlar var oyuncularında bilgisini alarak güzel bir server ortaya koyacaz.
  11. I

şu ya da bu benim işime yarıyor hız konusunda vesayre biyeri yıkımda felan şimdi bunun açıklamasını yapamam işime yaramasa tercih etmem saten oyun kurucuları için güzel bence yani
  12. I

Hemen düzwltiyorum sağolasın bildirdiğin için teşekkürler
  13. I

Sunucu İp Adresi : TarzCraft.Nitrado.Net Sunucu Slot Sayısı Ve Ram : 82 Slot 8 Gb Ram Sunucu Sürümü : 1.7.X ve 1.8.X Sunucu Türü : Faction ibrahim yiğit > Skype Adresi > ibrahimygt19 Yetklili Tektir Ve Tek Kalacaktır. Uzun süredir server açıyorum bilenler bilir eski bir sunucum vardı...
  14. I

//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

Spawn replaceli saten bayağa bi değişik ondakinden girip bakablrsn