emrecakar69 kullanıcısının son içeriği

1. E

Minecraft Görüntü Sorunu

Evet sorunun kaynağı belli :D cvp: Şimdi arkadaş sen options kısmını fazla zorlamıssın suan adı aklıma gelmıyor ama bı ayar var onu acınca bole olur gercı o kadarda kotu degıl cunku blogları koymayı kolaylastıran bi eklenti ama sen ginede duzeltmek ıstıosan sole ben o ayarı bulurum :D
  2. E

tmm suanda ben kapıyorum o zmn yarın konusuruk :D

tmm suanda ben kapıyorum o zmn yarın konusuruk :D
  3. E

Skype varmı ?

Skype varmı ?
  4. E

Arkadaşlar Java Virtual Machine Laucher hatası alıyorum.

Sanırım java desteklemıyor cvp: o zmn yapman gereken java ile ilgili herşeyi silmek bi arkidiş daha solemıs ama ben ginede soliyim ve bu arada http://www.java.com/tr/ buradan kur en yeni surumunu tavsiyem 64bit tabi sana uygunsa bu sayede bu tur sorunlar almassın ama bu uygulamadan sonra buyuk...
  5. E

Usarname Kısmına Tıklanmıyor :(

Cok menmun olurum :D
  6. E

tmm tesekkurler varsa istediğin bir şey elimden geldiğince yardımcı olam bu arada serverın varsa gelebşilirim
  7. E

verdiğin dosyayı nereye atam :D
  8. E

bu arada senin için sorun olmicaksa kurulum konusuna bi deyinsen :D
  9. E

therenol saol
  10. E

Başka bi pc den yapma imkanım yok ne yazıkki :( Ve minecraft`i defalarsa silip yükledım ama işe yaramadı gercı doru duzgunbi dosyada bulamadım yuklemek ıcın eyer elinizde varsa atabilirmisiniz. cvp için saol
  11. E

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi username kısmına tıklanmıyor isim girilmiyor yazılmıyor edilmiyor nedense :D Simdi diyeceksinizki isim girmeden oyna ne olacakki sanki cvp: bende zaten öyle yapıyorum bunu sormaktaki amacım arkadaşlarımla online serverde oynayamıyorum :(...
  12. E

Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

Kardes benim sorunum yüzysel ben sımdı oyun sımgesıne tıkladıktan sonra oyun acılmıor bi hata verior ama deneeler sonucu oyun acılıyor bundan sıkayetcı değilim ama oyunu actıktan sonra username kısmına nıckname yazamıyorum tıklanmıyo ve onlinede oynayamıyorum bu yuzden