Usarname Kısmına Tıklanmıyor :(

emrecakar69

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi username kısmına tıklanmıyor isim girilmiyor yazılmıyor edilmiyor nedense :D

Simdi diyeceksinizki isim girmeden oyna ne olacakki sanki

cvp: bende zaten öyle yapıyorum bunu sormaktaki amacım arkadaşlarımla online serverde oynayamıyorum :(

Gerekli tüm acıklamaları yaptığımı sanıyorum şimdi gerreksiz yorumlara sebebiyet vermiceğime göre pamuk eller klavyeye :D

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başıma hiç böyle bir şey gelmedi.:embarassed:
Ama sana bir sözüm önerisi söyleyebilirim.
Şimdi başka bir pcye otur. Minecraftı aç. Username kısmına nickini yaz. (Başka pc'de de yazamıyorsan minecraftı tekrar yükle). Menü geleseye kadar bekle. Sonra oyunu kapat. Oyun klasöründe lastlogin diye bi dosya oluşacak. Onu al ve asıl bilgisayarındaki oyun klasöründe bulunan lastloginle değiştir. :)

emrecakar69

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başka bi pc den yapma imkanım yok ne yazıkki :( Ve minecraft`i defalarsa silip yükledım ama işe yaramadı gercı doru duzgunbi dosyada bulamadım yuklemek ıcın eyer elinizde varsa atabilirmisiniz. cvp için saol

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim vereceğim dosyalar hiçbir işe yaramaz. Çünkü bu, pcden kaynaklı bir şey. Sen en iyisi bana nickini ver, ben de sana lastloginli dosyasını vereyim. Daha mantıklı :D

emrecakar69

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tmm tesekkurler varsa istediğin bir şey elimden geldiğince yardımcı olam bu arada serverın varsa gelebşilirim

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverim yeterince gelişmiş. Şu an düzenliyoruz ama 1 haftaya biter. Fakat yardımcı olarak serverimizde çalışabilirsin :)

Cosplay

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sormak istediklerini özel mesajdan sorabilirsin :)