Speaw

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• merhaba fatihugurlu isimli kisi hungar gameste ***** kullanıyor tahta kilic ile tek vurusta elmaz zirhimla beni öldürdü bdahaki oyunda sende ***** var dedim evet dedi bir kanıt gerekiyorsa ss aldım gönderebilirim lütfen gerekeni yapın kralokcuydum 15 coin boşa gitti kralokcu demisken oklar patlamiyor iyi günler. :)
    Abi sırf mesaj yazmak icin üüye oldum hungar sabahtan beri kapalı nezaman acilicak yaa oynayamadık :(
    aga lutfen bi ayarlı permıssıonsex atarmısın dıer attıgında oyuncular konusamıyor ve hıcbır komutları kullanamıyor diamond vip bile
    Hiç Alakosu Yok Ama Sen Biliyorsundur Sende Plugin Paketi Varmı? Plugin Paketi Verirsen Allah Senin Günahlarını Affetsin :)Hiç Olmassa Simple_Region_Market At Sizin Serverda Gördüm [EMLAK] Diye Lütfennnnnnnn
    selam ben fcden onur kolay gelsin :) skype ekleyip konuşabilirmyz bazı konularda ? tabi istersen :)
    Öncelikler selamun aleyküm benim bir sorumun hakkında senden yardim istiyorum benim hamaçhi serverde authme plugini yüklü ama servere girdiğimde /register çıkmıyor plugini degistirdim -3-4 kere denedim ama olmuyor lütfen yardım edermisin :S
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…