Enokan

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Selam mesajıma Cevap verirsen cok mutlu olurum benim minecraftima mod yükledigimde daha dogrusu forge mod loader yükledigimde hello cikio ya onda neden fatal error diyip .minecraft/appdata/roaming filan diyo lütfne cevap bekliyorum :(
    kardeş nasıl kuruluyor senin verdiğin rardaki modlar ben kuramadımda bi yardım etsen çok güzel olur gerçekten gelmek çok istiyorumda servera :)
    ARKADAŞLAR MODLU SW MİZ OLUCAK TEKKİT KURMAYIDA DÜŞÜNÜYORUZ SADECE ATAKAAN SORMAYIN VE SW MİZ AÇILINCA SİZE IPLERİNİ VERECEĞİZ EĞER BİRAZ OLSUN GAMEROYAL1 E BAKIYORSANIZ BİZ SKYBLOCK REHBERİNDE SÖYLEDİK KURACAĞIMIZI ATAKANI *** BOĞAZ ETMEYİNA ADAM SKYPEDE BENLE KONUŞAMIO SİZE CEVAP VERMEKTEN BU ARADA EĞER SW KURARSAK ALIM OLMAYACAK BİLİN BELKİ 2 KİŞİ
    yeni mod pack yapmamı istiyorsanız yada 56 lı mod packımı update etmemi istiyorsanız yorumlarda belirtin
    Suan bir mod kodluyorum konusu eğlence yeni moblar yeni aletler silahlar dungeonlar yeni zırhlar özellikler ve dahası!
    sa kardesim ben mert yatılı okuyorum ondan okulun bilgisayarından giriyoryum erişime engelli diyor nasıl düzeltebilirim solermisin
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…