Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

Map yapmaya devam edelim mi?

• Kullanılan toplam oy
    224

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hemde nasıl dusme sayılarını saymıyorum bile baş dönme yerınde rahat 10 kere dusmusumdur :D

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
/give 1 64 yazmasam ilk bölümü geçemiyodum :D (parkurda çok kötüyüm de :D )

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
önemli değil neyse mapi tavsiye ederim herkese gerçekten güzel olmuş maplerin devamini beklerim :)

Shadowsteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
/give 1 64 yazmasam ilk bölümü geçemiyodum :sırıtmak: (parkurda çok kötüyüm de :sırıtmak: )

parkur da kötüysen dier bölümlere girisme bile cidden cok sinir bozucu bnde parkurda cok kötüyümdür gözümün doldugu yerler olmustu :D[DOUBLEPOST=1374919390,1374919310][/DOUBLEPOST]
Bu hardcore deilki adventure. Hem bu sunucu mu anlayamadım. Bisürü kural var. Texture packsiz de oynanıyo. Amma map süper.

kardeşim öncelikle map ne hardcore nede adv. bu (hardcore parkur) , texture packsiz oynayabilirsin tabikide biz sadece hosunuza gitmesi ve oyundan zevk almanız icin önerioruz , kurallar ise zaten cok basit her mapde olan kurallar... oynadıgın icin cok saol mapi begenmen bizim için yeterli :D :D :D

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok hızlandığımız rengarenk yer beni deli etti :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu hardcore deilki adventure. Hem bu sunucu mu anlayamadım. Bisürü kural var. Texture packsiz de oynanıyo. Amma map süper.

Adventure map de macera olur, aksiyon olur. Bu parkur ama çok zor olduğundan hardcore parkur. Sunucu değil, kuralsız harita olmaz. Texture packsiz oynanmıyo demedik, texture packsiz oynamayın dedik. Yani sen ister oynarsın ister oynamazsın ama biz önerdik texture pack. Sonuncusu içindeee.... Teşekkürler :D

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adventure map de macera olur, aksiyon olur. Bu parkur ama çok zor olduğundan hardcore parkur. Sunucu değil, kuralsız harita olmaz. Texture packsiz oynanmıyo demedik, texture packsiz oynamayın dedik. Yani sen ister oynarsın ister oynamazsın ama biz önerdik texture pack. Sonuncusu içindeee.... Teşekkürler :sırıtmak:

Tmm abi kızma :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Deli oldum arkadaş oynarken ben böyle haritanın :D
Daha ilk parkuru bile geçemedim üstüne birde 600 saniye sürdü :D
Valla map çok zor çok sinir oldum aşırı küfür ettim (mapa ettim yapana değil yanlış anlaşılma olmasın aW:D)
Ama zor olması daha iyi devam edin bu tür maplara siz :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Shadowsteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Deli oldum arkadaş oynarken ben böyle haritanın :sırıtmak:
Daha ilk parkuru bile geçemedim üstüne birde 600 saniye sürdü :sırıtmak:
Valla map çok zor çok sinir oldum aşırı küfür ettim (mapa ettim yapana değil yanlış anlaşılma olmasın aW:sırıtmak:)
Ama zor olması daha iyi devam edin bu tür maplara siz :sırıtmak:

birazcık küfür iyidir... :D[DOUBLEPOST=1374972424,1374952820][/DOUBLEPOST]

bakalım kardeşim iyi fikirler vardır belki :D :D