Yine survivalla SURVİVAL ISLAND

TheNightAngel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
merak etme herobrine alpha da modsuz vardı artık mod yüklemeden olmuyorbirde o piramit bana her zaman çıkıyor

SexYaPaN52

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
yaw kardeşo bişeymi ben evdn çıktım domuz kescektim ve karşımda mavipantolon gördüm anidenkayboldu ya valla yalan değil ya o.ç yimkiyalan değil :(

Overlod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine yok ama o pramitler 1.3.2 de geldi abarrttın amaa

Overlod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar herobrine bize çok benzer böyle evini yaparsın madene gelirsin evin yanıyordur içeri girirsin eşyalarını alırsın nünde bir not aha o an kriz ama makarov herobrine dan elmas düşmüyor 1.8 preleas söyleyemedim ama ondan öldürdüm herobrine ın notu ve sana çok özel bir taş ve herobrine ın müthiş tek atan kılıcını verir

DjBora

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sexy O zombidir Enderman ALmış Kaçmıştır

Finlaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yıkılmas agac ve stone slablar ne alaka sen yapmadın mı :\[DOUBLEPOST=1371993554,1371993304][/DOUBLEPOST]gerçekten herobrine ise de görür ama bir şey yapmaz yalan zaten ama illa da ben biliyorum modsuzum diyosan bilemem

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar sakinnn o piramitleer tamamen doğal herobrine yapmadı yani altınıza etmeyi bıraka bilirsiniz o piramitler sadece mojang şirketinin 1.3.2 versiyonunda oyuna getirdikleri ek yapılardan biri sadece mesela diğeride jungle (orman) büyomlarında bulunur kırıktaştan oklu tuzaklı piston bulmacalı bir yapıda var ve sandıklı aa ve nerdeyse unu tuyordum piramitin tam ortasındaki mavi yünün altında bir süpriz var :D

Finlaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar sakinnn o piramitleer tamamen doğal herobrine yapmadı yani altınıza etmeyi bıraka bilirsiniz o piramitler sadece mojang şirketinin 1.3.2 versiyonunda oyuna getirdikleri ek yapılardan biri sadece mesela diğeride jungle (orman) büyomlarında bulunur kırıktaştan oklu tuzaklı piston bulmacalı bir yapıda var ve sandıklı aa ve nerdeyse unu tuyordum piramitin tam ortasındaki mavi yünün altında bir süpriz var :sırıtmak:

Şşt Diamondların chestte oldugunu söleme mavi yünü kastederken :D