Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

Hangi oyunu istiyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    245
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
İsim: Ege Esin
Forum kullanıcı adı: Ege.
Neden katılmak istiyorsunuz?: Minecraft'ın Premium'unu herşeyden çok istiyorum; hesabımın olduğu sürecinde çok güzel çalışmalar yapıp paylaşmak için yanıp tutuşuyorum.

Tüm arkadaşlara başarılar.

maviberekomando

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim: Yağız Kağan Yücel
Forum Kullanıcı adı: maviberekomando
Neden katılmak istiyorsunuz: benim amacım premium zevkini tadabilmektir herkes tadmalı ama Noch bunu bedava yapmamış ama haklıda adamında para kazanması lazım ama yani bu zevki herkes tadabilmeli ki insanlar eğelensinler minecraft crack de bize bu fırsatı sunar ama malesef...... türk sunucularında laglar ve trolleyici , trol insanlar var bende oyunu daha zevkli akıcı ve ciddi oynamak istediğim için sizden rica ediyorum ama sadece bu da değil minecraft gibi birçok eğelenceli oyun da var onları da isterim ama ilk önceliğim MİNECRAFT !! çünkü oynarken zevk aldığım oyun o yani Minecraft bize birçok seçenek sunmuş bir oyundur hemde mesela madene gitmek avlanmak inşaat yapmak ve faction dediğimiz multiplayer şihir yaşam tarzı yerler biz de çalışıp o Serwer lerde iyi oynayıp zevkli hale getiririz oyunu vallaha herkes bu zevki tadabilmeli işte benim söylediklerim bu kadar gerisini ALLAH ım dan diliyorum haydi hayırlısı :))))) .

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim: Yağız Kağan Yücel
Forum Kullanıcı adı: maviberekomando
Neden katılmak istiyorsunuz: benim amacım premium zevkini tadabilmektir herkes tadmalı ama Noch bunu bedava yapmamış ama haklıda adamında para kazanması lazım ama yani bu zevki herkes tadabilmeli ki insanlar eğelensinler minecraft crack de bize bu fırsatı sunar ama malesef...... türk sunucularında laglar ve trolleyici , trol insanlar var bende oyunu daha zevkli akıcı ve ciddi oynamak istediğim için sizden rica ediyorum ama sadece bu da değil minecraft gibi birçok eğelenceli oyun da var onları da isterim ama ilk önceliğim MİNECRAFT !! çünkü oynarken zevk aldığım oyun o yani Minecraft bize birçok seçenek sunmuş bir oyundur hemde mesela madene gitmek avlanmak inşaat yapmak ve faction dediğimiz multiplayer şihir yaşam tarzı yerler biz de çalışıp o Serwer lerde iyi oynayıp zevkli hale getiririz oyunu vallaha herkes bu zevki tadabilmeli işte benim söylediklerim bu kadar gerisini ALLAH ım dan diliyorum haydi hayırlısı :))))) .
adam yaşantısını anlatmiş töbe bismillah :D

MelonGuy23

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*İsim:Ali Kemal
*Forum Kullanıcı adı:MelonGuy23
*Neden katılmak istiyorsunuz:Minecraft oynamayı seviyorum ve oyun oynamak hobilerimden biri

odonmez97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oğuz
odonmez97
İllegal oluşumdan dolayı bazı modlarla ters düşüyorum

YusaKrkc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*İsim: Yuşa Kürkçü
*Forum Kullanıcı adı: YusaKrkc
*Neden katılmak istiyorsunuz: minecraft premium olmak için...

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
*İsim: Ali Mert
*Forum Kullanıcı adı: Al1mert
*Neden katılmak istiyorsunuz: hediye kazanmak için.
Eğer daha ciddi bir cevap istiyorsanız:
Fakirim.

Alperen64

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
*İsim: Alperen Yurdakul
*Forum Kullanıcı adı: Alperen63
*Neden katılmak istiyorsunuz: Minecraft Premium için beklemem gerek ama hemen alırsam daha iyi olur maddi sorun :)

tkkybrky1963

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
berkay
tkkybrky1963
bilgisyarımda güzel oyun yok güzelve orjinal bir oyun istiyorum.

SİTDEKASTDEFEND

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
*İsim: Süleyman Gökay Oğraş
*Forum Kullanıcı adı: SİTDEKASTDEFEND
*Neden katılmak istiyorsunuz: Sadece Space Engineers merak ediyorum çok ilginç gibi geliyor.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
  • Forum nickiniz:junior_jo
  • Steam'iniz var mı?:var
  • Steam leveliniz?:Steam ın heryerine baktım lakin nerden olduğunu bilmiyorum kusura bakmayın D:
  • Steam ID'niz?:junior_jo1

ucartan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim: Tan UÇAR
Forum Kullanıcı adı: ucartan
Neden katılmak istiyorsunuz: Minecraft'ta premium olmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...