YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2. bölüm gelince yine çıkar ortaya :D saol yinede :)

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şimdi bu kadar ilginin olduğu için indiriyorum daha başlamadım ama aklımda bi soru var mc de korkunçluk olur mu olursa bence hikayeyle olur göreceğim..

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şimdi bu kadar ilginin olduğu için indiriyorum daha başlamadım ama aklımda bi soru var mc de korkunçluk olur mu olursa bence hikayeyle olur göreceğim..
flappy bird gibi bir oyun korkunç oluyorsa niye minecraft olmasın ?

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler hata veriyo arşivden yani rar dan çıkartmaya uğralıyorum dosyaları kod doğrulama hatası gibi bir şey diyor

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler hata veriyo arşivden yani rar dan çıkartmaya uğralıyorum dosyaları kod doğrulama hatası gibi bir şey diyor
bazı pclerde oluyo, harita klasörünün içindeki tüm dosyaları masaüstüne çıkart (klasörü değil içndekileri!).
eğer olmazsa ingilizcesini dene,
ingilizcesi çok zor değil anlarsın :)

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biz biryerde "KEY" aldık (Multiplayer) bir kapı vardı.Arkası siyahlık (Obsidian) kapı tuzak gibi.Girince bir şey olmuyor.Kapattık.
O anahtar giris kapısı icin. Yani binaya girdiginiz kapı icin. Sizin girdiginiz yer yanlıs :)

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O anahtar giris kapısı icin. Yani binaya girdiginiz kapı icin. Sizin girdiginiz yer yanlıs :)
Baştan oynadık başka bir arkadaş ile.Mutfağın ordaydı galiba herneyse orda hayalet kadın mı ne çıktı.Arkadaş ALtF4 attı :D Oynamayalım diye yalvarıyordu :p

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Baştan oynadık başka bir arkadaş ile.Mutfağın ordaydı galiba herneyse orda hayalet kadın mı ne çıktı.Arkadaş ALtF4 attı :D Oynamayalım diye yalvarıyordu :p
:D sonunu merak ediyosanız, videolara bakabilirsiniz, irech in walkthrough var

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler komşum deli deli sesler çıkarıyo televizyon cızırtıları vb oynamaya daha başlamadım oynarken arıza çıkmaz dimi[DOUBLEPOST=1392654121,1392653842][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar resource pack sorununa gelirse rip yani arşiv olarak atmayın çıkartın onu dosya olarak atın

esrakedi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft Outlast versiyon gibi lan :D Tabi orda hikaye tımarhanede geçiyodu ama yetimhanede iyi fikir :D

xxmekan31xx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar resourpack kaldırmıyo yarım edin resourpack açıyom crash veriyo

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Launcher sürümünden kaynaklanıyo . Buyuk ihtimalle. Magic launcher indir