YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş bende harita yapımcısıyım. Kaynak paketini çok beğendim. Editleyip kullanmaya izin var mı? Ayrıca senle bir proje çıkartmak isterim skype mr.cancel2
Texture packi kullanabilirsin zaten tamamı benim değil, silenthill texture packi kullandım teme olarak, ama benim işime yaramyan bi çok texture silindiği için , silenthill texture packi indirmeni tavsiye ederim.
bide genelde haritalarımı tek yapıyorum ama yardıma ihtiyacım olursa haber veririm :)

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen yine de ekle skypeden texture pack kullanımı ve mapla ilgili 2-3 şey konuşuruz :)

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritayı takip edenler için bi update yapıyım dedim.
Yetimhane haritasının 3 gün önce ünlü youtuber lar tarafından videosu çekildi.
Dün itibarıyla günde 1.800+ indirme alıyor (şu anda 19.000 civarıdına). Youtube ve çeşitlie video paylaşım sitelerinde 600+ video çekildi ve paylaşıldı. (Günde 10+) .
Gurur verici oldupu içn paylaşmak istedim :)

Güzel harita yapılırsa herkes destek çıkar başta ben olmak üzere ki harita zaten yapılan haritalar arasında kendini belli etti ne kadar iyi olduğunu

fr0JD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim şunun detaylı bir açıklamasınızı yapsanız? Yani ben zipi attım resourcepacksin içine girdim oyuna çıkmadı bir şey kaynak paketlerinede baktm gozukuyorda nasıl olucak bu iş nasıl oynuyacaz bu bölümü bir açıklarsanız?

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
launcher sürümünden kaynaklanan bi sorun, internetten başka bi launcher indir düzelir :)

fr0JD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yok yani hangi dosyaları nereye atıcam onu bir söylesen yeter sorun yok yetimhane dosyası var onu atacak mıyım?

CanCeLTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resource pack ı resource pack dosyasına yetimhaneyi de save adlı dosyaya atıcaksın. Sonra ayarlardan kaynak paketine tıklayıp resource pack ı sağ kısıma getirip tamama tıkla ve tek oyunculuya gir yetimhaneyi aç ve oyna.

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Birde Oyunun En Sonunda Bir Kitap Var Oyunun Sonu Falan Yaziyor.O İngilizce.bir şey Anlamadim Panpa :S (Türkçe Versionda)

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet hklısın onu türkçeye çevirmeyi unutmuşum. Spoiler vermek istemiyorum, isteyene msj olarak atabilirim.
Zaten çevirmesi zor değil, ortaokul ingilizcesi yeterli anlamak için :)