Yeni Windows İçin geri Sayım Başladı

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Teknoloji devi Microsoft'un yeni sürümü Windows 9'u 30 Eylül'de tanıtacağı iddia edildi.

Windows 8 ile bazı kullanıcılardan yoğun şikayet alan Microsoft'un yeni sürümünde, başlangıç butonunuyeniden kullanıma sokması ve yeni özelliklerin yanı sıra bazı eski özellikleri de yeni sürümde harmanlamış olması bekleniyor.

Başlangıç butonu dışında, yeni sürümün bir diğer özelliği de, akıllı telefonlar için geliştirilen kişisel asistan Cortana’nın, Windows 9 kapsamında bilgisayarlarda da kullanılabilecek olacağı söyleniyor.

Her ne kadar Windows 9'un 30 Eylül'de tanıtılması beklense de, şirketin yeni sürümü ne zaman piyasaya süreceği konusunda bir bilgi yok.

ALINTIDIR

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu Sınırlı Bağlantı Hatasını Düzeltsinler Artık Ya herkes Şikayetci Ben 3 Kez Yaşadım ve Benden Kaynaklı Değilmiş 1 Tanesi Ttnetden Kaynaklıydı

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şu Sınırlı Bağlantı Hatasını Düzeltsinler Artık Ya herkes Şikayetci Ben 3 Kez Yaşadım ve Benden Kaynaklı Değilmiş 1 Tanesi Ttnetden Kaynaklıydı
Bende de oluyordu bağlanıyorum sınırlı bağlantı 3 4 dk sonra düzeliyor ama diğer pcler internette oluyor aynı zamanda. PC ilk açılırken bağlandın bağlandın ondan sonra biraz zor oluyor :D

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merak ediliyor ama bence Windows 9 çıkar çıkmaz geçmeyin. Mazallah bir sıkıntısı felan çıkar. Rahat iki ya da üç ay bekleyin bence. :D İyi forumlar İyi kebaplar. :D

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Aynı çocukluk mantığı. Sen büyüdükçe zaman daha hızlı geçiyor.
Ama evet Windows 9 kesinleşti. Confirmed oldu. Bilgi sızdı la konfirmd işte. :sgül: