Yeni Sistem [YINE ÇÖP]

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Entegre ekran kartını zaten değiştiremezsin ancak dizüstüne ekran kartı takabilirsin. Boşta zaten o slot sisteme bakarsan anlarsın. Araştırın uzun uzun anlattırmayın.
Bu sisteme göre oyun istiyorsa belirli bir bütçesi var demektir. O modifikasyona giriyor ve laptop'un fiyatı kadar bir maliyeti var. O kadar para harcadı diyelim, bu sefer de işlemci gücü yeterli gelmeyecek. İşlemciyi de aynı seriden bir başka yüksek işlemciye yükseltse diyelim maliyet ikiye katlanacak ve güç fazları yetmeyecek. Böyle bir yol haritası.
Not: Ayrıca slot bazı entegre modellerde olmuyor bile. Anakart maliyetinden tasarruf amacıyla.
Anakart
Sadece entegre olduğunu burada belirtmiş.

Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Kaldırmaz sanırım. Sadece işlemciden yola çıkarsak oyun için en az i5'e ihtiyacın var. FPS oyunlarını oynamakta sıkıntı çekebilirsin.
En düşük ayarlarda kaldırır.
o ekran kartını değiştiremezsin :/
Ekran kartı bazı laptoplarda da modüler şekilde. Bazısında ise soğutma direkt kaynaklanmış durumda. Kaynaklanmış olan ekran kartına sahip bilgisayarlarda değişim yapılamıyor fakat kaynaksız olanların çoğunda değiştirmek mümkün.

Bilgisayar parça değişiminde garanti dışı kalıyor. Garantiye gönderip ücreti ile ram almak daha uygun.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sisteme göre oyun istiyorsa belirli bir bütçesi var demektir. O modifikasyona giriyor ve laptop'un fiyatı kadar bir maliyeti var. O kadar para harcadı diyelim, bu sefer de işlemci gücü yeterli gelmeyecek. İşlemciyi de aynı seriden bir başka yüksek işlemciye yükseltse diyelim maliyet ikiye katlanacak ve güç fazları yetmeyecek. Böyle bir yol haritası.
Not: Ayrıca slot bazı entegre modellerde olmuyor bile. Anakart maliyetinden tasarruf amacıyla.
Tahmini Teslimat Zamanı
Sadece entegre olduğunu burada belirtmiş.
Hangi modelde olmadığını belirtir misin? Öyle bir model olduğunu sanmıyorum.

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki önerebileceğin oyunlar varmı ?
Unturned (kaldırmayabilir)
CS2D
Brawlhalla
Bit Heroes
GTA SA-MP veya Mta San Andreas (Gta San Andreas'ı Multiplayer olarak oynamanı sağlayan mod tarzı bir şey.)
Modlu veya modsuz Minecraft :)
Kaldırıyorsa League of Legends :D

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Left 4 Dead orta veya düşük ayarlarda kaldırır diye düşünüyorum. Denemekte fayda var, güzel oyundur.

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
Unturned (kaldırmayabilir)
CS2D
Brawlhalla
Bit Heroes
GTA SA-MP veya Mta San Andreas (Gta San Andreas'ı Multiplayer olarak oynamanı sağlayan mod tarzı bir şey.)
Modlu veya modsuz Minecraft :)
Kaldırıyorsa League of Legends :D
Laptop o kadar kötü değil ne yaptın :D

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
HDD dışında nerdeyse aynı sistemimiz fakat CS:GO'yu satın almadıysan almanı önermem aldıysanda yüklemeni çünkü maalesef 40 FPS'lerde falan geziyor ama tercih meselesi bana 40FPS aşırı yavaş geliyorken alışan birine hızlı gelebilir ^^

Ek olarak; Minecraft, TF2, LOL, Dota, Mafia II, Roblox, Zula, Blood And Bacon, Left 4 Dead 2 gibi oyunları oynabilirsin.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim gibi, eğer oyun oynamak istiyorsan i3 yeterli olmayacaktır. Önerebileceğim güzel oyun yok.
Of, dediğiniz oldukça yanlış. Arkadaşın i3'ü kötü fakat i3 oyun sektörü için hala oldukça yeterli. Kendimde i3 4170 var, Hiçbir oyunda sıkıntı yok. Çatır çutur 60-100 FPS

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Of, dediğiniz oldukça yanlış. Arkadaşın i3'ü kötü fakat i3 oyun sektörü için hala oldukça yeterli. Kendimde i3 4170 var, Hiçbir oyunda sıkıntı yok. Çatır çutur 60-100 FPS
Bilmiyorum, diğer özellikleri pek düşünmeden cevap verdim. Ben i5 kullanırken 60 fpsten fazla almazdım oyunlarda.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dediğim gibi, eğer oyun oynamak istiyorsan i3 yeterli olmayacaktır. Önerebileceğim güzel oyun yok.
i3, i5 veya i7 olmasının yanı sıra işlemci nesilleri de büyük önem taşıyor. Örneğin i5 4570 ile i3 7350K karşılaştırıldığında gözle görülür bir fark ile i3 kazanacaktır. i5 oyun için i7 render ve oyun için de olsa nesiller fazlasıyla fark ediyor.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
i3, i5 veya i7 olmasının yanı sıra işlemci nesilleri de büyük önem taşıyor. Örneğin i5 4570 ile i3 7350K karşılaştırıldığında gözle görülür bir fark ile i3 kazanacaktır. i5 oyun için i7 render ve oyun için de olsa nesiller fazlasıyla fark ediyor.
Yine de çok düşük ayarlar kullanması gerekmiyor mu?