Yeni Makro Aldım Yardım <<<<<<<

pohye

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben yeni bi makro mouse gamer mouse aldım işte hediye geldi modeli frisby gx7 ben bunda makro kurmak istiyorum makro programı önümde ama hızlı vurma makrosu falan ayarlıyamıyorum bunları nasıl yapıcam anlayanlar yazabilirmi :S:S:S

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Açıkça ben hayatımda 1 kere bile makro kullanmaya gerek duymadım. Oyunun içine ediyor kendi yeteneğinle oynamıyorsun, bir program yardımıyla oynuyorsun. Oyundan bir zevk alamam açıkça, Makro bana göre hilelerden sonra oyunların içine eden 2. yapıt.

pohye

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ulan bak benim ağzımı bozdurtma. Ne macrosu lan. Sizin gibi macrocular ve ya hackerlar yüzünden çoğu kişi video çıkartamıyor. İnsanlar zevk alamıyor. Bir de marifetmiş gibi soruyor. Hızlı vurma makrosu nasıl yapıcam diye. Olum senin gibi beyinsizler yüzünden her gün rush oynarken karşıma hacker, makro geliyor sinir oluyorum ama sizin gibi beyinsizlere rağmen bilek gücümle yeniyorum arkadaşımla beraber. hiçbir zaman hack kullanmadım kullanmıyacağım da sizin gibi beyinsiz topluluğuna katılmayacağım. Yaptığınız tek şey milletin hakkını çalmak. Oyundan zevk alabiliyor musunuz acaba bir sormak isterim.[DOUBLEPOST=1431445564,1431445478][/DOUBLEPOST]Bak ben çok çabuk sinirlenen ve hemen ağzı bozulan bir insanım. Sana özür dilerim, beyinsiz gibi sözcükler takmak istemem fakat makro kullananlara sinir oluyorum. Ve şu an sana da sinir oldum. Dediklerimde haklıyım. Dediklerimi sonuna kadar da savunacağım. Ama eğer geri zekalı veya beyinsiz gibi sözcükleri alınıyor isen. Bunu kullandığın hileye say.
ahahah aA:SD:ASD kendi paramla aldım sonuna kadarda kullanıcam kim ne diyicek ? :D deli etme insanı paramla aldım kullanmıycam de get :ASD:ASd

pohye

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya özür dilerim arkadaşım benim. Bak daha demin ki sözümü geri alıyorum sana istediğim gibi özür dilerim diyebilirim. Milletin oyununu bozmak zorunda mısın? Aziz, barış, ismet, ahmet aga vb. hiç biri senin yüzünden video çekemiyor. Kimse senin gibi beyinsizler yüzünden oyundan zevk alamıyor. Senin gibi özür dilerim zihniyetler milletin oyununu bozuyor. Sen hile yaparak oyunu kazanmaktan zevk mi alıyorsun salak herif. Ben sana kullanma mı diyorum ama milletin oyununu bozma. Zihniyete bak ya. Hem hediye geldi diyor hem de paramla aldım diyor beyinsiz.
oyununu bozuyor diyo lan daha macroyu kurmadım sonuna kadarda kullanıcam yanında hilede açıcam sırf senin gibi önyargılı davranan özür dilerimara inat varya yanına hile açıcam deli gibi kullanıcam bu makroyu şimdi sus seni adi köpek bak işine

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ne kadar üzülüyorum bir bilseniz.Takmayın hakaret etsin zeka seviyesinini belirtisidir

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
ahahah aA:SD:ASD kendi paramla aldım sonuna kadarda kullanıcam kim ne diyicek ? :D deli etme insanı paramla aldım kullanmıycam de get :ASD:ASd
Yaw sen kime atar gider yapıyon; 20 lira verdin diye milletin hakkına girmene kim izin verdi ? Eğer her şey parayla olcak diyosan bu dünyada
senin gibi salakların altında don bırakmazlar, benden haber ola

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
@pohye

Açık söylüyücem, @Akon1349 'ın yaptığı ön yargı değil, tepki. Makro kullanan o kadar kişi gördün hepsi programı kapatınca berbat oynuyor,aciz kalıyor oynamaktan, ister kullan ister kullanma. Ama sırf tepkisini belirtti diye adam hile falan kullanıp makro açıp oyunun içine etmek,... hileyi ben sırf yenemedi diye kapıldığı hırs için indiren insanlar, azcizlik olarak görüyorum, sırf oynuyamıyorsun diye hile açmak. Bir sürü insanda var bu anlayış malesef, makro gene yanında melek kalıyor ama genede yanlış. Bu kadara kadar küfür etmenize gerek yok, ne senin ne onun. Sen sigara içersin biz sadece içme deriz, karışamayız zamanla sen zarar görürsün gibi ....

EK: Bana kalırsa kısaca kullanma derim. Ama illa kullanıcam dersen sana kalmış

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
bak hala hakaret ediyosun senin ölmüşlerini sikerim deli etme beni amına kodumun evladı kaybol burdan
Sana burada herkes her türlü küfürü eder ve bir şey diyemeyecek kadar aciz kalırsın haberin olsun

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çoğu kişide bu zihniyet var; "paramla aldım neden kullanmayım hileyi", böyle düşünen insanlardan hep nefret etmişimdir.
Ayrıca forumda küfür etmek yasak @Akon1349 da biraz sert çıkmış ama yine de böyle küfredemezsin.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamlar Parasına Kıyıp Oyun Yapıyo Sadece Onlar Oynasın :) Düz Mantık..

tuna9898

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forumda Gezerken ''Makro'' Konusuna Rastladım Ve Sadece arkadaşımızın Yorumunu Okudum.Geriye Kalan Yorumlara Pek önem Vermedim çünkü Söz Konusu ''Makro'' Olunca Genellikle Çoğu Kişi Hile Diyor.Öncelikle ''Makro''nun hile olup olmaması konusu tartışılır.Fakat Bir Logitech,Razer Gibi markaların makro ayarlanabilir programları vardır.Birde Asıl hile olan normal bir mouseye yani x7 olmayan bir mouseye makro yapmak vardır.

Arkadaşımız Mouse aldığı için Yardım etmek istiyorum.Öncelikle Yapman Gereken:
1-Mouse Driverini Sitesinden İndir --->http://www.comsis.com.tr/program-indir
2-Ben Logitech Kullanıcısıyım.Ama Makro panelleri her makro mousede vardır.O Yüzden Makro Panelini Bul o Programdan.
3-Ve Şu Şekilde Yap Ayarları:
:

Eğer Anlamadım Diyorsan Logitech İçin Makro Yapımı Videosu İse:
-

Not:Makro X7 Mouse Olmadan Hiledir.Ama x7 mouselerin kendi programları olduğu İçin Hile Değildir.Tabi Bu benim Kendi Görüşüm.Bu Konuya Başka Bir Mesaj Yazıp Tartışmaya Girmek İstemiyorum.İyi Oyunlar..

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Makro alana dedim alındıysan üzgünüm

ProfesKRO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
oyununu bozuyor diyo lan daha macroyu kurmadım sonuna kadarda kullanıcam yanında hilede açıcam sırf senin gibi önyargılı davranan özür dilerimara inat varya yanına hile açıcam deli gibi kullanıcam bu makroyu şimdi sus seni adi köpek bak işine
Sen ne *** İsrafı Bi İnsansın Hediye Geldi Diyip Paramla Aldım Diyen ilk Beyin Kaçkını Sen (Beyin kaçkını ne lan)