Yeni heykelim (Bu seferki farklı)

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Normal heykel yapmaktan sıkıldım ve değişik bir heykel yapayım dedim fakat düşündüğüm kadar iyi olmadı. Yine de idare eder. Bu konuda kendime bir ilk yapıyorum, kendimi eleştiricem.
Pickaxe iyi yapamadım.
Bu skini çok eskiden bi yerde görmüştüm hatırladığımı yaptım biraz kötü oldu.
Elleri pek yapamadım.
Uzatmadan resimler;
İyi/kötü yorumlarınızı bekliyorum. Eleştiriye açığım fakat bunu sen yapmadın gibi yorumlara açık değilim, ben yaptım. İyi forumlar

RockLee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gayet güzel olmus ve senin olduguna sahidim creative swdeki yapılarını gördüm zaten bu yaptıklarının 10'da 1'i =)

RockLee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ama baya güzel yapıyorsun gördügüm en iyi heykeller senden cıkıyor belki tanımamısındır beni =)

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kazma ve eller dışında güzel :D bende uğraşmıştım bi aralar ama seninkadar deil tabi steve yapana kadar anam ağlamıştı :D

RockLee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Char desem ? bu aralar pek swye girmiyorum parmagimi kirdim iyilesince eger oyunda olursan ilk senin yapılarını görmek istiyorum =D

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Char desem ? bu aralar pek swye girmiyorum parmagimi kirdim iyilesince eger oyunda olursan ilk senin yapılarını görmek istiyorum =D
bende sabah ayağımı kırdım.(biraz abartıyorum ama yarıldı yani kanadı dibine kadar yarıldı,kötü bi manzara :S )

RockLee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende sabah ayağımı kırdım.(biraz abartıyorum ama yarıldı yani kanadı dibine kadar yarıldı,kötü bi manzara :S )
Gecmis olsun baya zor pcde hicbirsey yapamiyorum elim alcida tek elle hallediyorum herseyi sendede alcilik bir durum varsa tek ayakla yürümek cok zor Allah yardimcin olsun.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gecmis olsun baya zor pcde hicbirsey yapamiyorum elim alcida tek elle hallediyorum herseyi sendede alcilik bir durum varsa tek ayakla yürümek cok zor Allah yardimcin olsun.
yok yaw o kadarda kötü değil sabah acımda duramıyodum şimdi iyi zor kurtardım ama parmağımı filan çarpsaydım o hızla o parmak gidiciydi kesin çıkardı. :S

RockLee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yok yaw o kadarda kötü değil sabah acımda duramıyodum şimdi iyi zor kurtardım ama parmağımı filan çarpsaydım o hızla o parmak gidiciydi kesin çıkardı. :S
Baya zor is ayagin alcida oldunmu yürümek baya zor benim parmak kirik elim alcida herseyi tek elle yapmak zorunda oluyorum bayada zorluyor beni.

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0