[YENİ - GÜNCELLENDİ] AloneFellow: SURVIVAL | YENİ KILIÇLAR | 1.11.2 Çoklu Dünyalı Survival Sunucusu

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İste cok farklı bir sunucu :D basarilar dilemeye bile gerek kalmiycak gibi

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Umarım sunucu reklamdaki kadar güzeldir, bugün beş-10 arkadaş toplanıp geliyoruz :D

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hatırlarsanız @AloneFellow veya @RedFail size oyun içerisinden: "Sunucunuzu baştan aşağı düzenlemeniz gerekiyor, sağlam bakım gerekiyor" demiştim, bakıyorum da bakımlarınız bitmiyor ama ne hikmetse bu dediklerimi "kıskançlık" olarak algılamıştınız, neyse başarılar dilerim sizlere.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her girdigimde login yapiyorum ve birden donup disconnect oluyor neden boyle ?

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatırlarsanız @AloneFellow veya @RedFail size oyun içerisinden: "Sunucunuzu baştan aşağı düzenlemeniz gerekiyor, sağlam bakım gerekiyor" demiştim, bakıyorum da bakımlarınız bitmiyor ama ne hikmetse bu dediklerimi "kıskançlık" olarak algılamıştınız, neyse başarılar dilerim sizlere.
Bakımlarımız bitmiyor mu?
Sunucu şu an açık. Herkes keyifle limonatısını yudumlarken TNT atarları ile savunmasız evleri raidliyor.
Tekrar tartışma başlatmaya mı geldin. Bu sefer uyarı almadan seninle muhteşem bir konuşma yaşamak istiyorum, görüyorum ki sen de benim kadar hazırsın.

Her konuyu baltalama çabanda rapor edeceğim seni, cümlelerini düzgün kurmaya gayret et ki ikimizde uyarı almadan sürdürelim bu konuşmayı. :)

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu şu an açık. Herkes keyifle limonatısını yudumlarken TNT atarları ile savunmasız evleri raidliyor.
Tekrar tartışma başlatmaya mı geldin. Bu sefer uyarı almadan seninle muhteşem bir konuşma yaşamak istiyorum, görüyorum ki sen de benim kadar hazırsın.:)
Bana da bi yardim etseniz :olgun: lobi ye isinlayabilir misiniz sanirim bugda kaldim

Sonunda girebildim saolun :D

Son düzenleme:

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tekrar tartışma başlatmaya mı geldin. Bu sefer uyarı almadan seninle muhteşem bir konuşma yaşamak istiyorum, görüyorum ki sen de benim kadar hazırsın.

Her konuyu baltalama çabanda rapor edeceğim seni, cümlelerini düzgün kurmaya gayret et ki ikimizde uyarı almadan sürdürelim bu konuşmayı. :)
Postu yazdığım zaman bakımda olduğunu savunmadım ki, çok bakım yaptınız demek istemiştim (yine yanlış anlamışsınız). Yaptığınız bakımlar bitmiyor (çok yapıyorsunuz anlamında), tartışma yaratmaya gelmedim; zamanında oyun içerisinden sizlere sarf ettiğim cümlelerin birer birer olduğunu görüyorum ve bunu postumda yazdım. Tek bir "baltalama" uyarım var, o da sizin sunucunuzun TPS düşük olduğunun kanıtını sunmamı unutmam yoksa "baltalama" uyarısını almazdım.

Başarılar, bundan sonra yazacağın postlara cevap vermeyeceğim bu konu içerisinde (uzun uzun tartışıp, konunu kirletmek istemiyorum).

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Postu yazdığım zaman bakımda olduğunu savunmadım ki, çok bakım yaptınız demek istemiştim (yine yanlış anlamışsınız). Yaptığınız bakımlar bitmiyor (çok yapıyorsunuz anlamında), tartışma yaratmaya gelmedim; zamanında oyun içerisinden sizlere sarf ettiğim cümlelerin birer birer olduğunu görüyorum ve bunu postumda yazdım. Tek bir "baltalama" uyarım var, o da sizin sunucunuzun TPS düşük olduğunun kanıtını sunmamı unutmam yoksa "baltalama" uyarısını almazdım.

Başarılar, bundan sonra yazacağın postlara cevap vermeyeceğim bu konu içerisinde (uzun uzun tartışıp, konunu kirletmek istemiyorum).
Toplam 2 tane bakım yapmış bulunmaktayız. 1. si makine değiştirirken 2. si ise sunucu açıldıktan birkaç saat sonra. Hepsi 15-30 dakikalık bakımlardı. Her cümlenin sonuna başarılar yazman seni iyi biri gibi göstermiyor, ben sana az önce demiştim ki uzun uzun konuşup neymiş senin derdin öğrenebiliriz, ancak gördüğüm üzere sen geri çekilmek istiyorsun. Yanlış anlaşılma konusuna gelirsek sunucuma girip yanlışlarımı ve hatalarımı saymaya başlarsan senin niyetinin kötü olduğu anlaşılır zaten. Cümleni doğru anlamda kurmayı beceremeyen sensin illa yanlış anlamışsın diyip suçu bana atmaya çabalıyorsan. Haydi bakalım "cevap vermemek"te iyi şanslar.

Sunucu açıktır. Konu güncel ve etkinlikler duraklamaksızın devam etmektedir.

LexiJ2002

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhabalar özelden serverin Discordunu atabilir misiniz ?

proessek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu doku paketini yanlışıkla reddettim sunucuya giremiyorum nasıl düzeltirim yardımcı olurmusunuz

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doku paketi konusunda yardımcı olabilirseniz oynamayı belki de bağış yapmayı düşünüyorum

_Venom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucudaki bir arkadaşla oynarken aniden ne olduğunu anlamayarak ban yedim sebebini bilmiyorum :) Bu arada sunucunuz harika saatlerden geziniyorurm öğrenmeye çalışıyorum. Böyle sunuculara hasret kaldık. Nick'im Reparou iletişime geçebilir misiniz :) -skype : venom-gameofturk -Discord : Onur - Reparou#6665