Yeni evim!Girin bakın pişman olmayın

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival'da yaptıysan süper.Creative'de yaptıysan sıradan.

Ardahan Baran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok süper bir ev yapmışsın ben beğendim.bir şey söyleyebilir miyim? GLSL Shaders modunu kaç aydır uğraşıyorum ama olmuyor nasıl yapabiliriz söyler misin.Birde benimle istersen multiplayer oynayabilirsin.Hamachi Ağı:MinecraftOynuyoruzHepBeraber Şifre:123

teamkuzey09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ev güzel omuş fakat basit bir ev birazdaha geliştirmelisin bence

bengidiyombeya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok süper bir ev yapmışsın ben beğendim.bir şey söyleyebilir miyim? GLSL Shaders modunu kaç aydır uğraşıyorum ama olmuyor nasıl yapabiliriz söyler misin.Birde benimle istersen multiplayer oynayabilirsin.Hamachi Ağı:MinecraftOynuyoruzHepBeraber Şifre:123
Bak skydaz diye bir site var modu direk kuruyor oradan indirebilirsin :)

Ardahan Baran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
modun zip indereceğiz yoks exe sini mi indereceğiz lütfen söyler misin? Birde nasıl kuracağız onu da söyler misin?

bengidiyombeya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
modun zip indereceğiz yoks exe sini mi indereceğiz lütfen söyler misin? Birde nasıl kuracağız onu da söyler misin?
bak şimdi exe olarak indir sonra inince aç tabi bu modu kurcaksan bilgisayar özelliklerin iyi olamalı neyse indirdikten sonra onu aç ve ınstall mod de ve sonra backup minecraft before installing? diye bir şey sorcak sonra hayır de mod kendi kurcak ve anlatım bu kadar :)

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Posta kutusu çok hoşuma gitti :) onun dışında etrafı biraz daha düzenlemen gerek