Yeni çıkıcak kitabım Korku Yok! Panik Yok!

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sadecene tek sayfalık.
hiçbir bölümü yok sadecene karakterlerle tanışma sayfası var.
TIKLA VE GİT

Tür: Korku/Gerilim-Gizem
YAZAR OLMAK İSTEYEN YAZSIN...

Başvuru formu;

Daha önce hiç kitap yazdınız mı?:
Kitaplarınız (varsa):
Adınız (isterseniz özel'den atın):

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lütfen şöyle saçma sapan konular açmayın tamam konu dışı genelde insan biraz yazdığında mantık arar.
Ve yazar aramakta nedir? Hangi kafayla geldin buraya? yazar internette veya sokakta gezerken bulacağın kişi değildir.
Ve böyle kişiler bulsan bile yazım kurallarını çok iyi kullanamayabilir(bana bakma ben sayısalcıyım) bence konunu sil veya şu saçmalığı bırak allah aşkına.

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lütfen şöyle saçma sapan konular açmayın tamam konu dışı genelde insan biraz yazdığında mantık arar.
Ve yazar aramakta nedir? Hangi kafayla geldin buraya? yazar internette veya sokakta gezerken bulacağın kişi değildir.
Ve böyle kişiler bulsan bile yazım kurallarını çok iyi kullanamayabilir(bana bakma ben sayısalcıyım) bence konunu sil veya şu saçmalığı bırak allah aşkına.
1- Allah büyük yazılır.
2- Yazar bana fikir verecek ben yazıcam.
3- Bu saçma bir konu değil geçen biri açtı konusunu yargılayan olmadı.[DOUBLEPOST=1415623346,1415623308][/DOUBLEPOST]
Caps komik değil ve -16/18 almış paylaşma tutacağı yok.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
-yazı-

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
1- Allah büyük yazılır.
2- Yazar bana fikir verecek ben yazıcam.
3- Bu saçma bir konu değil geçen biri açtı konusunu yargılayan olmadı.[DOUBLEPOST=1415623346,1415623308][/DOUBLEPOST]
-yazı-
Başka capsleri çalıp kendin paylaşman çok cix böyle devam et

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman biraz ciddi ol ve bu bir kitap DEĞIL! tek sayfalık bir yazı asla kitap konumuna koyulmadı.
Neyse işim var sen anladın ne demek istediğimi.Insan hevesle konulara bakıyor adamın kursağında bırakıyorsunuz...

ve şu capslerini kullanma çok mantıklı sanki yazdıkların.

Berkan_Korkmaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim bu hikaye tutmaz yazım yanlışın çok fazla. Vazgeç bundan çok fazla övünmüşsün birde o var. Yorumlara bakınca gördüm verdiğin linktede mal mal uyarmışsın 12+ üzeri olanlar yaptırmasın altında olanlara ebeveyn denetimi tavsiye edilir falan KISACA OLMAMIŞ -_-:lav::lav::VV::çakmak::çtaş:

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim bu hikaye tutmaz yazım yanlışın çok fazla. Vazgeç bundan çok fazla övünmüşsün birde o var. Yorumlara bakınca gördüm verdiğin linktede mal mal uyarmışsın 12+ üzeri olanlar yaptırmasın altında olanlara ebeveyn denetimi tavsiye edilir falan KISACA OLMAMIŞ -_-:lav::lav::VV::çakmak::çtaş:
o korkanlar için -.-
ve sen kendi yazım hatalarına bak önce :)

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ayıptır sorması da düzgün bir kitap en az kaç sayfa olur normalde ? En az 150 falan olması gerek çoğunun.Senin o "kitap" dediğin şeyde 10 sayfa toplasan olmaz niye kitap diyorsun hiç anlamıyorum.Kitaplık bir konusu da yok okumadım ama belli ...Cidden @TheProfessional 'a arkadaş kitlen yok diyorsunuz ama onun cevabı "yaptıklarımla tanınmayı severim" gibi şeyler oluyor.Hadi o bir şeyler yapıyor da sen napıyorsun ki "ego" yapıyorsun ?

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Bak kardeşim, bu atacağım ne kışkırtma, ne de tartışma başlatma mesajıdır. Bu mesajda gayet ciddiyim. Allah aşkına, bak Allah'ın adını verdim, sana yalvarıyorum, lütfen sen kitap yazma, lütfen. O garip şiven ve bir kamyon yazım hatanla kitap yazamazsın. Bak lütfen, ayaklarına kapanırım yahu.. Olmadı yaz ama konu açma bak lütfen..

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu çok gereksiz farkında mısın ?
Aaa bak şimdi aklıma geldi farkına varman için beyin lazım sana o yokya unutmuşum özür dilerim :(