Yeni başlayanlar için; Multiplayerin püf noktaları.

33kursat33

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/wg diye yazılıyor demi yoksa bişeylerde ekliyomuyuz

2Fast2Quick

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende nasıl private olmayan serverda chestinizi korumak için yapabileceğiniz şeyleri ve Grieflenmemeyi anlatayım:
Chest korumak için:
Yerin altına yapabilirsiniz
Eğer x ray kullanan varsa!-Chestinizin etrafına Iron veya Coal ore kaplayın x ray kullanan kişi dikkat etmeyecektir
Peki nasıl grieflerden kurtulabilirim?
Benim başka serverlarda kullandığım bir yöntem evinizi uzaklara ve yerin altına dağın içine yapın ve kapı vs. yapmayın içine girip /sethome yazın
ve görünen yerleri doğal görünecek şekilde kapatın daha sonra evinize gitmek için /home yazabilirsiniz...

Klorobenzen

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar size bi ipucu vereyim eğer madene ihtiyacnız olursa genellikle bedrocka kadar inin orda kazı yapın hertürlü maden çıkar.

ilhan2020

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar oyuna yeni başladım multuplayer oynuyorum ama şifre istiyo bende şifre yok hiç karşıma şifreni gir diye bir şey çıkmadı o yüzden şu anda şifrem yok yapamadım daha doğrusu ya arkdaşlar nasıl yapabiliirm nolur yardım edin yoksa meraktan ölücem ya bu oyunu cok seviyorum biri söylesin
LÜTFEN OKU::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::'' ilk başlayanlara göre şifre ne olur? ''

Klorobenzen

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar oyuna yeni başladım multuplayer oynuyorum ama şifre istiyo bende şifre yok hiç karşıma şifreni gir diye bir şey çıkmadı o yüzden şu anda şifrem yok yapamadım daha doğrusu ya arkdaşlar nasıl yapabiliirm nolur yardım edin yoksa meraktan ölücem ya bu oyunu cok seviyorum biri söylesin
LÜTFEN OKU::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::'' ilk başlayanlara göre şifre ne olur? ''
Kardeş /register sifren tekrarsifren gir.Yeni bir sifren olusur.Oyuna girerken de /login sifren .İnsallah yardımcı olmusumdur.

berkeps3

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni başlayanlara gayet açık olmuş. Teşekkürler.

Cagdas576

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yararlı bir rehber, eline sağlık.Bazı serverlarda sign ile [Private] yapılmıyor, genellikle "/cprivate" komutu kullanılıyor.

yunus_minecraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serveri olan varsa paylaşsın birlikte oynarız (hiç multi oynamadım) NOLUR :happy: :)

Beta21

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyuna yeni başladımda survival modda veya hunger games oynarken chesteri açında tek tıkla envantere nasıl alıoruz ?

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
wg ye çok ihtiyacım var :( gerçek paramı yoksa serverdeki normal paramı moneymi lütfen cevap verin :( EVİMİ KIRIYOLAR >:(