yardım...

mesutto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar SpaceBukkit panelini kurar ken sorun yşıyorum şöyle ki sorunlar;

Panel e tıklıyorum bu oluyor;

ordan neye tıklamam gerekiyor lütfen yardım edin..[DOUBLEPOST=1377155067,1377113994][/DOUBLEPOST]20 kişi bakmış 1 mesaj bile yok..

laylaykom

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş, java ve flash playerini yükselt, yine olmazsa site dosyalarını sil, baştan at, baştan kurulum yap..

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Free hosting kullanıyorsan adam gibi bir cpanel kurmamışlardır diye düşünüyorum

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
filezilladan siteye yüklerken aktarılamayan dosyalar olmuş olabilir o yüzden hata alabilirsin[DOUBLEPOST=1377247578,1377247527][/DOUBLEPOST]yeniden yüklemeni tavsiye ederim aktarılamayanlardaki dosyalara sağ tıkla yeninden kuyruğa ekle de inş yardimci olabilirim

mesutto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öyle yaptım sildim yükledim 2 kere yükledim eksik dosya olmuştur diye ama nafile..

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
filezilladaki kuyruktakilerin yaninda aktarilmayanlarda klasör olursa olmaz eğer orda klasör veya dosya varsa mause ile sağ tıkla hepsini boşalt ve kuyruğa al de.
belki öyle olur .

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ozaman kurma kardeş yardimci olmaya çalişiyoz gördüzüğümüz muameleye bak !!! :sinirli:

mesutto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
filezilladan siteye yüklerken aktarılamayan dosyalar olmuş olabilir o yüzden hata alabilirsin.​
Bu senin yazdığın.​
öyle yaptım sildim yükledim 2 kere yükledim eksik dosya olmuştur diye ama nafile..​
Buda benim yazdığım sonra senin yazdığın gine.​
filezilladaki kuyruktakilerin yaninda aktarilmayanlarda klasör olursa olmaz eğer orda klasör veya dosya varsa mause ile sağ tıkla hepsini boşalt ve kuyruğa al de.
belki öyle olur .​
Aynı şey değilmi yaptım olmadı diyorum senin dediğin şeylere. bakk​