[YARDIM] TPS SORUNU.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sabahları Hostinglerden Kaynaklanan Bir Sorundur

Thraud

Bazen ölmek de umuttur.
En iyi cevaplar
0
Sabah o saatte sunucularda bakım olabilir veyahut lag yaptırabilecek nedenlerden ötürü sunucunuzda lag olabilir.Her gün devam ediyor ise veyahut her gün aynı saatte devam ediyor ise ilk önce hostinginizin teknik desteğine başvurun,daha sonra ise verilen çözümü uygulayın.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sabah o saatte sunucularda bakım olabilir veyahut lag yaptırabilecek nedenlerden ötürü sunucunuzda lag olabilir.Her gün devam ediyor ise veyahut her gün aynı saatte devam ediyor ise ilk önce hostinginizin teknik desteğine başvurun,daha sonra ise verilen çözümü uygulayın.
dostum sorun sabahları değildi yani şu an devam ediyor mesela akşam saat 8 den beri devam ediyor

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Full server tick çok yüksek bunun anlamı şunlar olabilir;
  • Makinende sorun olabilir veya makinen bu iş için yetersiz olabilir.
  • Sunucun optimize değildir. ("https://www.spigotmc.org/threads/gu...remove-lag-fix-tps-improve-performance.21726/")
  • ASkyblock plugini sorun çıkartıyor olabilir. (Bir pluginle uyumsuzluk yaşıyordur veya worldlerden biri Askyblock için sorun çıkartıyordur. (Çok fazla redstone yada kapalı alanlarda çok büyük boşluklar örnek gösterilebilir))

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Full server tick çok yüksek bunun anlamı şunlar olabilir;
  • Makinende sorun olabilir veya makinen bu iş için yetersiz olabilir.
  • Sunucun optimize değildir. ("https://www.spigotmc.org/threads/gu...remove-lag-fix-tps-improve-performance.21726/")
  • ASkyblock plugini sorun çıkartıyor olabilir. (Bir pluginle uyumsuzluk yaşıyordur veya worldlerden biri Askyblock için sorun çıkartıyordur. (Çok fazla redstone yada kapalı alanlarda çok büyük boşluklar örnek gösterilebilir))
Hocam Redstone sistemleri dediğiniz gibi lag yapıyor olabilir ama onun dışında şu 2. açıklamınızda optimize değildir yazan yerin sağındaki link e girdim ve fazla bir şey anlamadım ? ingilizcem çok iyi değil

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hocam Redstone sistemleri dediğiniz gibi lag yapıyor olabilir ama onun dışında şu 2. açıklamınızda optimize değildir yazan yerin sağındaki link e girdim ve fazla bir şey anlamadım ? ingilizcem çok iyi değil
Bukkit.yml / Spigot.yml / Paper.yml dosyaları üzerinde yapılabilecekleri anlatıyor. Birebir oradaki ayarları yapmamalısın tabi, yoksa istemediğin şeylere yol açabilir. (Mesela ayarlardan birisi hopperların mantığıyla baya bi' oynuyor)