[YARDIM]Tesfor çalışmıyor?

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar resimde ki gibi komutu yazıyorum ama çalışmıyor yardım edermisiniz.

Yanına redstone torch koyuyorum hala bir şey yok..

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Dostum eksik birşeyler olabilirmi ? Ben pek anlamam ama öyle gözüküyor

TheMasterT

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Repeater i düzgün koy ve enerji vermeyi unutma :)

TheMasterT

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Redstone torch koymamalısın. Redstone bloğu veya bir repeater bağlayıp enejiyi alacağı tarafa redstone bloğu kullan...

EscapedSquid

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İki huniyi birbirine bağla ve içine 1 tane rastgele item at, sonra huninin yanına karşılaştırıcı koy ve hemdn ardından 1 bloğa redstone ve hemen ardından komut bloğu. Onun içine komutu yaz ve komut bloğunun yanına karşılaştırıcı koy.. Anlamazsan resimle veya videoyla anlatabilirim..

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İki huniyi birbirine bağla ve içine 1 tane rastgele item at, sonra huninin yanına karşılaştırıcı koy ve hemdn ardından 1 bloğa redstone ve hemen ardından komut bloğu. Onun içine komutu yaz ve komut bloğunun yanına karşılaştırıcı koy.. Anlamazsan resimle veya videoyla anlatabilirim..
Anlamadım :D

ReeeeeeX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sadece şalterden clock olmaz kardeşim normal bir clock yap komut bloğuna bağla çalışır. Bu arada clock devreye herzaman durmadan güç verir devre durmadan çalışır. eğer şalter koyduğunda şalteri çalıştırmayka yazdığın komuttaki şeyi aynı anda yapman lazım buda minecraftta imkansız.bir dispanser a ok koy ve şalteri çalıştır sadece bir ok atar ama clock koyunca durmadan açılıp kapandığı için sürekli ok atar

Son düzenleme: